Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése 26...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése 26 évesen egyéjszakás kapcsolatban? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szűzhártyám már nincs meg, masztizni szoktam de az kevés már.

Előzőleg is feltettem a kérdést, de törölték, nem láttam a válaszokat rá,remélem így maradhat.


2020. febr. 28. 08:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen segítek, de tudnod kell, hogy onnanm ár nincs visszaút, az első élmény meghatározó és bár gyengéd vagyok ha nincs szerelem lehet örökké bánni fogod. Amúgy miért nincs hártyád?
2020. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Csak szólok, hogy áll a répa. 32F
2020. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Neked ne legyen semmilyen elvárásod hogy te milyen “pasit” akarsz.

Te semmit nem tudsz nyújtani, majd ha lesz annyi tapasztalatod, utána állíts fel egy mércét hogy neked mire van igényed! Addig semmit.

2020. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Senkit nem hoznék olyan kellemetlen helyzetbe, hogy mások előtt taperolni kezdem. Masztizás során vibrátorral szakítottam át. Azért csak eldönthetem, bogy milyen fiúval szeretném az elsőt, nem?
2020. febr. 28. 10:20
 25/33 anonim ***** válasza:
20%

Na ezért vagy még szűz!

Saját magad megadtad a választ! Ha egy picit sarkítok,akkor azt mondanám hogy válogatós vagy!

Ne legyen nagy elvárásod,mert valószínű hogy egy kicsit nagyobbak az elvárásaid az adottságodhoz képest. De ez sem igaz teljes egészében. Sajnos a társadalmi erkölcsi norma hamis.

Térj vissza az alap igényekhez.De lehet hogy ez nálad már falrahányt borsó.

Mert aki az általad forszírozott oldalon akar szexpartnert keresni?

Nem tudom. Ennyi erővel inkább nézz egy férfi prosti után. Ott legalább azt kapod "talán" amit választasz!

A ...eren meg tényleg csak beléd dugja,élvez és távozik.


Adok egy tanácsot ha elfogadod.

Legyen ápolt,kedves,figyelmes,jó humorú,kreatív,stb.

S talán nem fog nagy csalódás érni.

Előbb az embert fedezd fel,ne azt hogy hú de helyes,meg milyen kocsija,mekkora szerszáma van.

Ergo ne legyél felszínes,és válogatós!

2020. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Alaposan félreértettél, nem a herceget várom fehér lovon. Nem érdekel a farka mérete, a kocsija, a bankszámlakivonata stb., mindössze annyi az elvárásom, hogy ne legyen nálam fiatalabb, sem sokkal idősebb, ne legyen szűz és fogjon meg valami a külsejében, de ezt már egyszer írtam.
2020. febr. 28. 10:43
 27/33 anonim ***** válasza:
41%
persze, eldöntheted csak ne egy vadbarmot
2020. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
2 tapasztalatlan ember együttlétéből nem sok jó sülhet ki. Várom, hogy a pasi irányítson, tanítgasson.
2020. febr. 28. 11:14
 29/33 anonim ***** válasza:
53%

Tanítgatni?

Na alakul! De ezt ne várd el egy fiatal ta..ny tól!

Amiről te beszélsz az a 40 es korosztály!

2020. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Max. 32-33 évessel lennék, akinek van már némi tapasztalata.
2020. febr. 28. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!