Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése 26...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése 26 évesen egyéjszakás kapcsolatban? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szűzhártyám már nincs meg, masztizni szoktam de az kevés már.

Előzőleg is feltettem a kérdést, de törölték, nem láttam a válaszokat rá,remélem így maradhat.


2020. febr. 28. 08:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
29%

Korodbelivel?

Akkor tényleg mindegy hogy kivel!

Csak ne csodálkozz hogy úgy jársz majd mint egy nyuszi lány! :))

Rád mászik,ránt kettőt hármat,elcsurrantja a felesleget,kihúzza,és zaftosan a gatyájába rakja a rudit,és kész!

Nagy élmény lesz hidd el!

Még annyi időd se lesz,hogy érezd magadban a rudit! Ja és vigyázz mert xar dolog elsőre teherbe esni! :))

2020. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sokkal értelmesebb dolog lenne egy kapcsolatban elveszíteni! Mi a francnak rohansz és hova??? Miért kellene ezen már túllenni??
2020. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Tinderen a legegyszerűbb erre alanyt találnom?
2020. febr. 28. 09:15
 14/33 A kérdező kommentje:
Nagyon cikinek érzem már, szüleim is azzal cukkolnak, hogy így örökre vénlány maradok.
2020. febr. 28. 09:16
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem bányarém vagy, akkor simán csak bulikban ismerkedj, de még aznap éjszaka ne szexelj. Hanem randizz az itt megismert pasasokkal, ha tetszik valamelyik, azzal is csak úgy menj lakásra, hogy csak egy kis lágy petting lesz első alkalommal. A régebbi módi meg az volt, hogy a 2. tapis randi moziban volt...
2020. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Bulikban a pasik a nálam szexibb lányokra mennek rá, semmi esélyem. Moziban valaki elkezdene mindenki más előtt tapizni reflexből odaütnék neki.
2020. febr. 28. 09:37
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
szívesen beszélgetek veled erről, ha írsz provátot
2020. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
40%
A mozi a 2. randi volt. Tehát ott azt a nőt tapizta férfiember, akivel az első randi után folytatódott az ismerkedés.
2020. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Furcsa lenne ha lányként én kezdenék privàtokat írni, ez már eléggé a túlzott nyomulás kategória, nem?
2020. febr. 28. 09:52
 20/33 anonim ***** válasza:
22%
Én írtam de nem válaszoltál, annyira akkor mégsem kell az a dolog ha válaszra sem méltatsz :)
2020. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!