Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség mindenképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség mindenképpen hátrány egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Főleg 18-20 éves kor felettiekre gondolok.


(sajnos én is ebben a helyzetben vagyok, még barátnőm sem volt)


2020. febr. 21. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért hátrány?

Mozgáskorlátozottá tesz?

2020. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Itt minden nő azt fogja mondani, hogy nem. Ha a való életben elmondanád nekik, többé nem hallanál róluk, illetve nevetség tárgya lennél ismerősi körökben.
2020. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Dehogy hátrány. Sajnos mostanában azt hiszik az emberek, hogy korán elveszteni menő. Szerintem elég akkor ha már elég felkészült vagy. Ja és ne olyannal akard elveszíteni akit megtudsz venni.
2020. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában inkább az hátrány, ami miatt eleve szűz valaki. Vagyis nagyrészt a kinézet, kisebb részben pedig a személyiség.
2020. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, még ha tényleg semmi baj sincs a sráccal, akkor is beindul a női logika, hogy vajon miért van az, hogy szűz, mikor az átlag elveszti 16-17 évesen.


+ attól még, hogy szűz valaki, lehet jó az első szexuális élménye is. Pl én nem élveztem el 1 perc altt, ösztönösen jön, hogy mit kell csinálni.

2020. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a homlokodra írva. Ahogy fent is írták az önbizalomhiány, a cselekvőképtelenség, a próbálkozás hiánya, a lányokkal történő kommunikációképtelenség a hátrány. Ha ezeket levetkőződ akkor a szüzességed sem marad meg sokáig.
2020. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem, hogy én vagyok az első a páromnak :)


Én 19, ő 18 volt

2020. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!