Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lánynál tényleg hátrány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánynál tényleg hátrány, ha egy szűz pasi veszi el neki? Vagy inkább tapasztaltabb legyen?

Figyelt kérdés
Mármint egy szűz pasi nem fog nagyobb fájdalmat okozni, mert "béna" (már elnézést)? Egy tapasztalt azért jobban tudja, mit hogyan merre, így talán nem lenne annyira fájdalmas.

2018. okt. 2. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban is van vmi, amikor együtt bénaznad. Ha odafigyelnek egymásra, s szép lassan sorban haladnak a dolgokkal, akkor nincs ott semmi baj.

A tapasztaltság csak akkor jó, ha az illető tanult is belőle vmit. S azt is felfogja, egy szűz lánnyal ne olyan legyen az agyban, mint masokkal volt.

Szerintem a legfontosabb a figyelem és türelem!!!!

2018. okt. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt vesztettük el. Egyáltalán nem fájt, mert figyelmes volt még a bénázások ellenére is. Illetve felszabadító volt a tudat, hogy nem volt minek megfelelniük, hogy rosszabbul teljesítünk mint más.
2018. okt. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb szerintem, hogy legyen köztük egy bizalmi kapcsolat, mert akár fájdalmas vagy nehézkes lesz az első alkalom, akár nem, akkor is meghatározó lehet, mint első élmény. Szóval a bizalom az elsődleges, meg az (ebből származó) odafigyelés, akár tapasztaltabb a masik fél, akár nem.
2018. okt. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%

Én mindig a velem azonos szexuális tapasztalatú embereket részesítettem előnyben.

A szűzhártya tizenévesen el szokott szakadni, huszonévesen nem. A partnerhez nincsen köze ennek.

2018. okt. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Szűz a szűzzel.Az a legjobb.
2018. okt. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy tapasztaltabbal jobb szerintem. A volt barátnőm is azt mondta nekem hogy inkább én lettem volna neki az első.
2018. okt. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Inkább tapasztaltabb
2018. okt. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"A szűzhártya tizenévesen el szokott szakadni, huszonévesen nem."


Mi van?


Az enyém is elszakadt huszonévesen...

2018. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Tökmindegy. Ez nem bevásárlólista, hogy melyik műpéniszt dug fel magadnak. Az Icuka a Hard Black Cock-ra esküszik, de Diuska a Fantasy Honeymoon-ért rajong. Az internetes értékelések szerint viszont a Latin Lover 2000 a tuti, mert könnyen tisztítható és 6 rezgés funkciós ...


Ez nem így működik! Én szűz fiúval vesztettem el. Teljesen bele voltam szerelmesedve és ő is belém. Az aktus során nem fájt a behatolás. Figyelmes és gyengéd volt velem, és mivel 2-en voltak tapasztalatlanok így én is kivettem a részem a mókából, tehát nemcsak rám figyeltünk hanem rá is.

Teljesen midegy, hogy a párod mennyi puncit látott mert az szexuális kultúrát embernek nem ad. Ha csak anyit tud hogy ki-be tologatja amíg neki jó, akkor nem fog vígasztalni ha te 100. röfke leszel alatta, mert nem lesz nagy élmény ahogy az előted lévő 99-nek sem.

Szeresd a partnered és legyen meg köztetek az a bizalom és vágy, hogy megtörténjen.

2018. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Ennek nem ez a lényege. Egy lánynál várható fájdalom vagy vérzés. Még akkor is ha nem lesz, egy lány nagyon fél az első alkalomtól és arra számít, hogy rossz lesz.

Ezért amikor valaki azt mondja, érdemes egy tapasztalt emberrel szexelni, úgy érti, hogy az a pasi figyelmes, türelmes lesz, a lány érdekeit fogja figyelembe venni, ha kell leáll, ha kell abba is hagyja.


De ezt sokan félreértik. Ilyen pasi jó, ha tényleg csak a fizikai részét nézed, de érzelmek nélkül olyan a szex, mint az étel fűszer nélkül. Jól laksz, de nem lesz finom.


Ahhoz, hogy ilyen legyen a srác, ahhoz neki egy fix kapcsolata kell hogy legyen a múltban, annyiszor szexelt, hogy már nem számolta és nincs kiéhezve. Ez NEM jelenti, hogy amikor már volt 3-4 kalandod, akkor te tapasztalt vagy, akkor tényleg nagyon nincs különbség.


A tapasztalatlannal az LEHET a gond (de csak néhánynál), hogy az izgalom és tapasztalatlanság miatt ideges lesz, kapkod, nem figyel oda a másikra, fájdalmat okoz és ezt nem veszi észre. Lehet azt mondod magadra, hogy te teljesen odafigyelsz, de azzal is légy tisztában, hogy ha egy férfinek (főleg ha fiatal és kiéhezett), feláll a farka, nem lát már annyira tisztán, mint kellene. Ez főleg a fiatalokra igaz, de vannak idős kiéhezett pasik is, akik teljesen meghülyülnek ha szexre kerül a sor és csak akkor térnek magukhoz, miután elsültek. Azt nem is mondva, hogy mivel neked is teljesen új érzés, ezért elsősorban magadra fogsz figyelni.


Én azt tanácsolom, hogy a legjobb a szerelmeddel felfedezni egymás testét. Szép lassan, lépésekként, így mind a kettő ki tudja élvezni a saját oldalát, egyszer az egyik, máskor a másik, mind a kettőnek új élmény lesz és minden dolog valami újat ad. Ez a legnagyobb hátránya, ha tapasztalttal vagy, hogy ő neki nincs kedve és ideje cicázni pettinggel és simogatásokkal, ő már kemény meneteket akar és lehet az elején még türelmes, de hamar beleun és a célja az lesz, hogy 1-2 hónap után már a csaj minden lyukba engedje, míg a lány lehet még lelkileg nem is dolgozta fel a dolgokat.

2018. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!