Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az alkalmi szexrol?

Figyelt kérdés

Martmint az egyejszakasra, egyalkalmasra ertem. Ha szeretitek, miert? Ha nem, miert? Csak szimpla kivancsisag, ki milyen velemennyel van rola.

En szemely szerint azt szeretem benne, hogy nem ismerjuk egymast, valamilyen szinten izgat hogy tobbet nem talalkozunk, nem tudunk egymasrol semmit (gondolok itt arra, ha pl diszkoban ismerkedunk meg.) De egyertelmuen a tartosabb kapcsolat hive vagyok, sokkal jobb ha ismerjuk egymast, tudjuk mit szeret a masik.

Mi a velemenyetek rola?

22L


2020. febr. 17. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Olyan sose volt, hogy csak úgy egy ismeretlennel összeraktuk amink van. Egyrészt szerintem nem is nagyon találtam volna rá partnert, legfeljebb a táncon, ha mindenkinél bepróbálkozok. Ez viszont nem én vagyok. Másrészről fogalmam se lenne, milyen betegségei vannak, mikor fogja lenyúlni a pénztárcámat. Olyan viszont volt, hogy egy hosszú beszélgetés után, miután már elcsattant némi csók is, közös ágyba kerültünk. Alapból nem rossz, de ha én már lefekszek valakivel, a folytatástól se nagyon tudok elzárkózni. Legfeljebb nem jön össze a dolog. Most már nem akarok ilyet, mert párom van és szeretem. 30F
2020. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem!
2020. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!