Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az alkalmi szexrol?

Figyelt kérdés

Martmint az egyejszakasra, egyalkalmasra ertem. Ha szeretitek, miert? Ha nem, miert? Csak szimpla kivancsisag, ki milyen velemennyel van rola.

En szemely szerint azt szeretem benne, hogy nem ismerjuk egymast, valamilyen szinten izgat hogy tobbet nem talalkozunk, nem tudunk egymasrol semmit (gondolok itt arra, ha pl diszkoban ismerkedunk meg.) De egyertelmuen a tartosabb kapcsolat hive vagyok, sokkal jobb ha ismerjuk egymast, tudjuk mit szeret a masik.

Mi a velemenyetek rola?

22L


2020. febr. 17. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Nem volt még részem benne, finnyás vagyok. Párommal ismerkedtünk két három hétig mielőtt lefeküdtünk, mondjuk alkalmunk sem lett volna hamarabb. Szóval nekem undorító lenne egy idegennel...
2020. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

A jo alkalmi szexet szeretem. Volt reszem pocsekban is, de tanulsagos volt. Ovszer legyen, partner csak akkor, ha nyitott kapcsolatot elfogadott, vagy ezer ev utan maradjon titok, ha ez menti meg a kapcsolatot.

En mindig, keves szoval is melegseget viszek bele. Utana ugy bucsuzunk el, hogy nem igerunk egymasnak semmit, de halasak vagyunk egymasnak.

Kolcsonos orom legyen. Sok norol tudom, hogy teljesen egyoldalu modon o okoz csak kielegulest egy ferfinak, aki ingyenprostikent banik vele. Az soha.

2020. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Próbáltam. De nem nekem maradt. 21F
2020. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem volt benne részem de nagyon kívancsi lennék milyen!!

f

2020. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Az alkalmi szex olyan mint a xarnak egy pofon. Vagy egy utcai vizelés. Se minőség se igazi kihívás nincs benne.

Rengeteg volt,egy sem volt rossz...de többet adott a siker,mint a fizikai élmény.

2020. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
2szer próbáltam,nekem nem jött be .Nekem kell az a plusz amit a szerelem ad ,ha ki akarok elégülni ott a vibrátorom . Meg valahol undorodom is tőle,hogy idegenekkel feküdjek le,már nem tenném .
2020. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Mindenkinek ment tölem a zöld kez! 😊
2020. febr. 17. 22:36
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak alkalmi.
2020. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Remek ötlet csak utána kellemetlen a bőr-és nemibeteg gondozóba járkálni.
2020. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
Szeretem az egyéjszakást,minden hétvégén más lánnyal szeretkezem.
2020. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!