Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap volt alkalmi kalandom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt alkalmi kalandom, de kudarcot vallottam! Hogy lehetek ilyen luzer?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka ha nőhöz jutok.1,5 év alatt ez volt az első.Előjátéknál nem volt semmi gond. Az aktusnál le lankadtam. Nagyon gáz volt a helyzet. Eddig se voltam egy csajozós de, most nagyon meg viselt hogy milyen szerencsétlen voltam.Mondjuk sejtettem hogy béna leszek.sose tudtam kielégíteni a nőket.Jól érzem hogy nem kellene nők közelébe mennem?vagy égjek be mindig? 30f
2020. febr. 7. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Szegééény....

Ne add fel katona!

2020. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom egyes férfiak mit várnak ha így állnak hozza bebeszeled magadnak aztán csodálkozol
2020. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Jézusom :"D
2020. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szex előtt elkönyvelted magadnak hogy béna leszel akkor ne csodálkozz hogy lelankadt.
2020. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet az volt a baj, hogy alkalmi. Van akinek kell egy kis érzelem, vonzalom hozzá. Vagy nagyon rástresszeltél....
2020. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 es Az a gond hogy mindig béna voltam. Mint most is.
2020. febr. 7. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

"Nőhöz jutni"


Nem is csodálkozom hogy nem sikerült.

2020. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat erre most mit lehet mondani? Ha mindig is bena voltal es nem vagy kepes rajta valtoztatni akkor ez ennyi.
2020. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne alkalmi nőt keress. Ismerkedj, és azzal bújj ágyba, akivel kölcsönösen vannak közöttetek érzelmek. Akkor majd nem lesz rajtad kényszer, mert nem egy alkalom lesz, tudsz javítani, és a nő is türelmes lesz ugyanezért.
2020. febr. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9 es

Teljesen véletlen volt ez az alkalmi.Már bánom. Ezért nem szoktam ismerkedni mert tudom hogy nagyon béna vagyok benne.Elég ciki volt a helyzet. Nem hiszem hogy türelmes lenne egy nő is.

2020. febr. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!