Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az alkalmi szexrol?

Figyelt kérdés

Martmint az egyejszakasra, egyalkalmasra ertem. Ha szeretitek, miert? Ha nem, miert? Csak szimpla kivancsisag, ki milyen velemennyel van rola.

En szemely szerint azt szeretem benne, hogy nem ismerjuk egymast, valamilyen szinten izgat hogy tobbet nem talalkozunk, nem tudunk egymasrol semmit (gondolok itt arra, ha pl diszkoban ismerkedunk meg.) De egyertelmuen a tartosabb kapcsolat hive vagyok, sokkal jobb ha ismerjuk egymast, tudjuk mit szeret a masik.

Mi a velemenyetek rola?

22L


2020. febr. 17. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Volt részem benne, jó volt :) De ha kölcsönösen jó, akkor inkább a többalkalmas híve vagyok :).

30f

2020. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár alkalmim, de előtte randizgattunk már, ugyhogy nem voltak teljesen ismeretlenek. Jó volt.
2020. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, egy ideje már folytatom

20F

2020. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a komoly kapcsolatba lennék benne így nekem ez kilőve.

Véleményem róla hogy... Nem elítélem de nem érdekel az ilyesmi.

Ahogy téged például az izgat hogy nem tudtok egymásról semmit engem például az hogy:

Olyannal vagyok akit szeretek és ő is szeret engem és milyen jó hogy örömet okozhatok neki, ahogy nézhetem hogy kapkodja a levegőt, ahogy az élvezet leolvasható az arcáról és hogy ennek én vagyok az oka. Hogy tudom utána összebújva szorosan egymás mellett alszunk el.


F

2020. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy éjszakát azért nem szeretem mert több alkalom alatt jobban össze lehet szokni és 2-3 alkalom után sokkal jobb a szex. Azért szeretem viszont, mert nagyon spontán és bátrabb is vagyok mert tudom hogy többet nem találkozunk.


25F

2020. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem probaltam, de nem is tervezem , idegen emberrel nem birnek szexelni , bar kesobb lehet ez meg valtozik majd
2020. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban ismerkedtem meg egy férfivel. Akivel megbeszéltük, hogy találkozunk egy kis laza találkozóra.. Igen ám, csak a szex fenomenális volt közöttünk! Ráadàsul szerelmesek lettünk.. Még azóta is imádjuk egymást és össze is költöztünk..
2020. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Egynek jó. :D

Komolyra fordítva, ha megvan a vonzalom, akkor a szex is lehet überjó, az újdonság mindig izgalmas, az új punci mindig doppingol..

Én a szexkapcsolatban is belehalok a nőbe, arra az időre beleszeretek, figyelek rá, törődök vele, élvezem a testét, babusgatom, kell a kölcsönösség, de azért felemelő, hogy a másnapi hiszti mégsem az én nyakamba zúdul :D


Szóval ennyi.

28FFi

2020. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem csak az volt a baj hogy volt olyan partner akivel annyira jó volt hogy vágytam rá utána.
2020. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja le maradt


39f

2020. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!