Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélye normális szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye normális szexuális életet élni egy 194 cm magas,47-es lábú lánynak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 09:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 47 es láb nem lehet semmi. Nekem is nagy lányként, de most lapítok. L.
2020. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megismernélek. :)
2020. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán. 190 feletti srác illik hozzád, de az ne zavarjon már ha pár centivel kisebb.
2020. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nyilván nem pár centiről van szó, de a magas srácok is inkább az alacsony lányokat keresik. Most ha 180 centis se utasítom el de nem kellek senkinek.
2020. febr. 17. 10:34
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 178 vagyok de az ágyban amúgy sem számít ki milyen magas :) 26F
2020. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 October15 ***** válasza:

Azt a mocskos qrva eget. Auuuu a gondolatától is megfájdult a nyakam. [173 cm vagyok martensal együtt... XD]


De nyilván van, miért ne lenne? Én speciel azt preferálom ha hasonló a magassága a lánynak mint az enyém. Nyilván nem kötelező jelleggle de preferált.

Gondolom magasabb pasik közt is akad ilyen amiből pedig következik hogy valószínűleg akad olyan akinek bejössz / bejöhetsz csak hát elő kell keríteni.


Önmagában nem a magasságon múlik a dolog, de "innen lentről" is bőven szép tud lenni egy magas lány. :D Max nyilván megmarad "látványosságnak" mert nem feltétlenül az lesz az 1. gondolatom hogy nah akkor én most ráhajtok a laza 20 centi minuszommal. Picit komikusan nézne ki. XD De a nyilvánvaló optikai mindfucktól eltekintve semmi kivetnivaló nincs benne.

2020. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Kezdjél el kosarazni. Egy 189 cm-es lány unokatesóm is úgy ismerkedett fiatalon hogy kosarazni kezdett, aztán az ország kosarasaival haverkodott, közülük választott barátokat is, majd egyiket férjnek.


#13

2020. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 cseppszi ***** válasza:
32%

Nekünk a családba is van hogy a nő kb 20 centivel magasabb mint nagybátyám és elég régóta boldog házasságban élnek - szóval nem mindnekit a centi érdekel. Elég ha jófej vagy és bejösz valakinek.


Ja és az Adams family-be is magasabb a nő mint a férje és minta házasságba élnek a filmbe is.

2020. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne??? Nézz meg egy tetszőleges női kosár/röplabdacsapatot a 90%-uknak van párja. Ha nekik sikerült neked is fog.
2020. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Hát ha csak szexről van szó akkor szerintem nincs gond.

De pl nekem már volt nálam magasabb barátnőm is, én 183cm ő meg olyan 186cm lehetett.

2020. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!