Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előre feküdtem le egy csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre feküdtem le egy csajjal gumi nélkűl, ki szeretném vizsgáltatlni magam, hova érdemes menni és miket kell megnézetni?

Figyelt kérdés
Sose csináltam még gumin nélkűl, a csajt régről ismerem de nem annyira jól, ahogy hallottam másoktól elég könnyen összejön emberekkel, szóval nagyon rá paráztam hogy nem-e elkaphattam valamit. Pesten lakok most hova kell ilyenkor menni, miket kell kivizsgáltatni, mit kell mondani stb. ilyenkor kb mit csinálnak? Teljesen zokni vagyok a témában, előre is köszi aki ír! 22/F
2020. febr. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
en meg hatulra fekudtem le a csajjal!
2020. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemikórtani ambulancián megnéznek

Egyébként meg minek kellett gumi nélkül?

20F

2020. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem volt nálam és picit piálva voltunk.
2020. febr. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!