Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélytorok nagy mérettel? Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorok nagy mérettel? Hány lánynak menne?

Figyelt kérdés

A legnagyobb vágyam a mélytorok de sajnos nagy méretem van. 20 cm körül. Az előző barátnőim közül senkinek sem ment. (Mondjuk csak 3 lánnyal voltam eddig.) És bevallom azért aggaszt, hogy sosem lesz ebben részem pedig nagyon izgat a dolog. Az lenne a kérdésem, hogy hányan vagytok lányok akinek menne a mélytorok ekkora mérettel?

(Mélytorok alatt azt értem, hogy ti csináljátok magatoktól a saját tempótokban, nem úgy, hogy én erőszakolom le a torkotokon..)


Tudok róla mutatni képet is esetleg ha valakit úgy jobban érdekel, de nem a képküldés a célom!



2020. febr. 14. 08:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27 férfi vagyok,20 feletti mérettel,tapasztalatból mondom hogy nagyon kevés lánynak megy a melytorok 20 centis farokkal,viszont volt 2 hosszútávú kapcsolatom is ahol megtanitotttam a partneremnek,és nem is kell hozzá sok idő. Ne csak a nőtől várd hogy tudjon mit kezdeni a nagy méreteddel,hanem te is tudd használni,te is tudd hogy mit hogyan csinálj vele. A hosszúságon felül a vastagság sem lehet eltekinteni a tapasztalataim szerint ha melytorokrol van szó.
2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
20 cm felett vagyok,írjatok privat üzit csajok
2020. márc. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!