Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig lehet kibírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet kibírni maszti nélkül? 18L

Figyelt kérdés
Mindennap szoktam de most ki akarom sokáig bírni maszti nélkül,hogy szexnél nagyobb legyen az orgazmusom.Szerintetek ez jó ötlet?
2020. febr. 13. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is volt h már kipróbáltam. 1 hét maszti nélkül gyorsabban eltudtam élvezni a szexnél.

l

2020. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van esélyed szexelni (Esetleg barát?) akkor miért masztizol minden nap?

Amúgy a kérdésre válaszolva akármeddig. Miért ne lehetne bármeddig kibírni?

Fiúknak nehezebb mert jön a nedves álom.

2020. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex előtt, max 3-4 napot várj, többet nincs értelme, nem lesz nagyobb orgazmus.
2020. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
örökké, mert nem vagyunk állatok
2020. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nőként nem ettől függ mekkorát élvezel, hanem attól mennyire ügyes a partnered és mennyire fogod tudni magad elengedni. Megvonhatod magadtól a "jót", de nem ettől élvezel óriásit.
2020. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már 10 éve bírom nélküle.
2020. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztán, 4-es, mégis hány állatfajnál jegyeztek fel maszturbálást a tudós emberek?
2020. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A delfineknél például igen. Meg az emberszabásúaknál.
2020. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, 8-as, vannak rá példák, de egyáltalán nem általános az állatvilágban az önkielégítés. Hanem inkább kivétel. Vagyis ez esetben arra hivatkozni, hogy mégsem vagyunk állatok, azaz meg tudjuk állni a maszturbálást, enyhén szólva vicces. Merthogy pont inkább az állatok tudják sokkal sikeresebben megállni az önkielégítést, hiszen az állatfajok 99,9 százaléka nem képes / nem jött rá (még).
2020. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet
2020. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!