Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet kibírni szex nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet kibírni szex nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy ha valakinek van önuralma és józan esze, annak a szex az csak egy másodlagos dolog, ami nélkül is jól megvan.
2019. nov. 25. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Nekem még nem volt rá alkalmam, még élek😅

20f

2019. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szex nelkul evekig, csak a kerdes, hogy epp eszu e az aki kibirja? En tuti nem akarnam kibirni de ha muszaj akkor termeszetesen elvagyok belkule :)
2019. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Én több éve bírom. Mielőtt megkezdődik a kíváncsiskodás privát üzenetben, elmondom, hogy azért, mert nem vagyok szerelmes. Számomra az optimális egy szeretetteljes kapcsolat, ahol a szex érzelmi és fizikai kielégülést nyújt. Mivel szerelem nélkül ezt nem kapom meg, nem is kívánok ágyba bújkálni csak úgy.

Valóban van önuralmam, józan eszem és elfoglaltságom is bőven, de azért érzem ezeknek a dolgoknak a hiányát természetesen. Hiszen az ember társas lény, szüksége van szeretetre, érintésre, kielégülésre, stb.

2019. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 38 éve bírom.
2019. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mellőzni a szexualitás megélését szerintem kb. olyan, mint megvonni magadtól mondjuk a testmozgást. Élhetsz nélküle, de nehezebb lesz kiegyensúlyozottnak lenni.
2019. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek. Teljesen épelméjű, vidám nő vagyok, annak ellenére, hogy évek óta nem szexeltem, de ez nem jelenti azt, hogy nem is szeretnék. Ha nincs párom, akkor szexet sem akarok.
2019. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Semeddig. 37 éves vagyok és folyamatosan dugnék😇
2019. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Maszturbálással akármeddig.
2019. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Egy életen át ki lehet bírni szex nélkül, csak kérdés hogy milyen élet az? A szexualitas hozzátartozik az egészséges és teljes emberi léthez, nem véletlenül van a Maslow-piramis alján. Szóval szerintem szex nélkül élni olyan, mint a táplálkozás édességek nélkül...

N

2019. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 K.L.Kiss ***** válasza:
53%
Az eddigi rekord 107 év.
2019. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!