Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a nagy hasú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nagy hasú, pocakos férfiak nem érzik kellemetlenül magukat szex közben?

Figyelt kérdés
Nekik természetes, hogy úgy mutatkoznak egy nő előtt, ruha nélkül?
2020. febr. 12. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, és igen úgy természetes
2020. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nincs nagyon magy hasam, de van rajtam azért felesleg (183cm 100kg), amitől próbálok megszabadulni.

A kérdésed 2 oldalú.

1. Zavarban lennék, ha egy buliban felszedett nővel bújnék ágyba, de

2. Nem vagyok zavarban, mert egy olyan nővel bújok ágyba, aki szeret és elfogad engem ilyennek is.

(Nem mellesleg iszonyatosan élvezi a szexet, úgyhogy nimcs miért panaszkodnia ;) )


28F

2020. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Nem, mert barátnőjük is ugyanolyan kövér. Akinek meg vékony barátnője van, az a férfi meg tele van pénzzel, szóval pont nem érdekli mint gondol a nő róla, mert bármit megtehet a pénzzel.
2020. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Exem , Lányom apja 110 kg szerinted érdekli! Vagy érdekelte valaha is a bele mérete..
2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Exemen volt azért pl túlsúly de nem zavartatta magát soha.Tudta hogy így is szeretem

18/L

(Mielőtt valaki beszólna hogy tuti én is kövér vagyok...170 centivel és 58 kilóval nem vagyok kövér)

2020. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem pont le..ja.Kivéve ,ha nem valami betegség miatt nagyhasú,vagy kövér.

Azért gondolom így,mert ha addig,mig meghízott ,annyira nem zavarta,hogy tegyen ellene valamit,akkor ezután se érdekelheti.

Főleg,ha van egy régóta tartó kapcsolat,amibe belekényelmesedett.

2020. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki kover, az pont azert kover altalaban, mert leszarja hany kg.
2020. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a nagydarab pasikat!

(hogy nézne ki egy bika soványan?)

2020. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Az elején zavart, feszengtem, még strandon is - utána elfogadtam magam, s nem érdekelt. Idővel rájön az ember, hogy a külső egy tulajdonság, de nem az a legfontosabb.

Időközben lefogytam - nem, nem azért mert esztétikailag zavart, hanem az egészségem miatt, kis sport sosem árt :)

2020. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!