Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öklözéstől lehet barmi bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öklözéstől lehet barmi bajom?

Figyelt kérdés

A barátom többször pedzegette,hogy nagyon vonzza az öklözés és azeretné velem kipróbálni. Én benne lennék csak félek,hogy a későbbiekben valami bajom lesz belőle. Akik szokták csinálni pontosan hogy? Mennyi idő után szűkül vissza a puncim? Lehet-e utána szexelni,vagy inkább csak előtte? Egyébként eddig 3 ujja volt a max. amivel ujjazott.

Normális válaszokat,légyszíves!



2020. febr. 6. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
A hüvely egy nagyon rugalmas izomgyűrű (henger), 10 perc és visszaszűkül. Ezzel együtt ésszel csináljátok, akkor nem lesz bajod. Ha nagyon feszít, fáj akkor álljon le a párod és bőven használjatok síkosítót közben. Az sem árt ha utána nézel a Kegel-gyakorlatoknak.
2020. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Punciöklözésre gondoltam.
2020. febr. 6. 13:22
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Punciba farok való. Cseréld le a pasid...
2020. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
NAgyon kicsi keze lehet neki vagy neked nagyon nagy a puncid.
2020. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagy tenyere és vaskosabb ujjai vannak.
2020. febr. 6. 13:29
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha finoman óvatosan és síkosítva csinálja, akkor nem lesz bajod. ;)
2020. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Perverz marha. Rúgd ki...
2020. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
A 3ujj után az sok lesz,kicsi rá az esély hogy élvezni fogod,a lényeg hogy ne kapkodjon,ne erőltesse, és sok síkosító.
2020. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy ti személy szerint hogyan vélekedtek az öklözésről,hanem ha csinálom a barátommal akkor hogyan érdemes azt tenni és okozhat-e bármi gondot.
2020. febr. 6. 13:39
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Engem technikailag érdekelne, hogy mekkora farka van a pasidnak.
2020. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!