Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esetleg bármi olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg bármi olyan negatív szexuális élmény, vagy egyéb amit átéltetek, és nehezen felejtitek el és még most is hatással van rátok? Vagy olyan ami jónak tűnt kíváncsiságból, de mégis megbántátok.

Figyelt kérdés

Mi volt az és mikor történt?

Kort és nemet is írjatok, köszi.


2019. dec. 19. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Munkahelyemen az egyik főnököm nèzte a hátsómat, aztán a Hr-es elkezdett hazudozni egy másik főnöknek rólam.
2019. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez mennyire számít, de pár éve (mikor 16 voltam) volt egy "barátom", bár nem igazán nevezném normális párkapcsolatnak, általában ha kérdezik, volt-e már valakim, inkább letagadom xD Ennek az egyik oka pl. az, hogy a gyerek nem igazán tartotta tisztán magát...odalent, vagy az is lehet, elkapott valami fertőzést és cseszett vele orvoshoz menni, fogalmam sincs. A lényeg, hogy egyszer megkért, csináljam neki szájjal (ez volt az első ilyen intim együttlét-szerűségünk), de végül azt kamuztam, hogy még nem érzem magam késznek hozzá és csak kézzel csináltam neki, ugyanis a gyerek öléből konkrétan rohadt halszag áradt. Még most is kb. öklendezni kezdek, mikor eszembe jut, még sosem éreztem olyan undorító szagot jönni egy emberből, pedig tömegközelekedéssel szoktam utazni. Utána még egyszer megtörtént, mert azt gondoltam, talán ez ilyen egyszeri alkalom volt, talán valamiért most az egyszer nem mosta meg magát redesen vagy valami és amúgy máskor normális szaga van odalent, de tévedtem...

A gyerek miatt jó ideig azt hittem, minden férfinek alapból halszagú a nemiszerve és már kezdtem róla lemondani, hogy valaha is együtt leszek eggyel. Szerencsére rájöttem, hogy normál esetben nem kéne büdösnek lennie, szóval azt leszámítva, hogy felfordul a gyomrom a gondolattól is, hogy egyáltalán a kezembe vettem annak a gyereknek a péniszét, nincs már igazán nagy hatással rám.

21L

2019. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnegatívabb élményem az első csaj, fiatal koromban, aki érdeklődést mutatott, de én olyan mulya voltam, és annyira féltem, hogy nem mertem kezdeményezni. Mind a mai napig nyomaszt, és ha eszembe jut, elpirulok a szégyentől.
2019. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos van.

Egy nálam jóval idősebb férfival találkozgattam, és az elején nagyon jó volt a szex, majd az egyik randinkon mikor szexre került a sor akkor lelankadt neki ahogy berakta nekem.

Persze mondta h nem az én hibám, de utána mégis azt éreztette velem szóval, cselekedettel h mégis az én hibám volt.

Azóta nem merek egy középkorú férfival sem szexelni, pedig csak hozzájuk vonzódom :(

2019. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!