Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől van, hogy amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy amikor egyutt vagyok a baratommal egy ido utan ugy erzem mintha pisilnem kellene? Illetve, ha oralisan kemyeztet a parom, miert van h kb szart se erzek?

Figyelt kérdés

Elotte elmegyek pisilni, szoval nem pisilnem kell.

Sokan azt mondjak hogy huvelyi orgazmus. Ha tényleg az, akkor miert nem tudom elengesni magam?! Nem tudom, ossze vagyok szoritva, mindenhol befeszitem magam. En arra gondolok, hogy lehet az elso alkalom miatt van ez, h nem volt jo... :/

Es ez befolyasolja a tobbi kapcsolatomat.

Legyszi normalis valaszokat adjatok. Koszi



2020. jan. 30. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy állsz az önkielégítéssel? Felfedezted már a tested, az erogén zónáid, azt, hogy milyen mozdulat hogyan hat rád? El tudsz menni, ha magadnak csinálod? Mert ha nem, akkor szerintem ideje bepótolni, fontos megtanulnod magad.
2020. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Magamnak ha csinalom, sikerul
2020. jan. 30. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok olyan helyen,ahol beleférhet:egy baleset és engedd el magad. Valószínűleg csak egy kicsit érzékenyebb mint általában. De a legtöbb nő pont ugyanilyen dologra panaszkodik orgazmus előtt.
2020. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!