Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Negativ rekord szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negativ rekord szexben?

Figyelt kérdés

Kinek mi volt a leggyorsabb elelvezese?

24 vagyok most 18 evesen volt kb 1 perc :D

Termszetesen csajjal ertendo a kerdes, maszturbalassal mar volt gyorsabb is :D


2020. jan. 28. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Wow , gratulálok az 1 perces köridődhöz, öcsi :'D

Már ne haragudj, de nekem elsőre is megvolt a 2 perc , és azóta már a háromhoz közeledek :)

2020. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A negativ rekordom az, hogy annyira satureszeg voltam hogx csak 50%ig allt fel a farkam es 2-3huzas utan mondtam h ez felejtos. Kimentem az erkelyre elszivtam egy cigit es lefekudtem egy fotelben aludni 😅😂

egyetemi csoporttarsakkal voltam, azota kicsit kinos ezzel a lannyal talalkozni

2020. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Tettem egy pár kört mire visszajöttem leírni azt, hogy nekem nem volt gyors élvezésem. Ha volt is kb 15-20 perc volt. A max viszont nagyon hosszú, kb 35-40 perc!!
2020. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezt ma este álmodtad, mi? :D

Ide jössz kemenykedni, azt közben körözött vagy, vagy miről beszélsz.. ne haragudj de ez nem a kérdésre volt válasz

2020. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De atlagban kb 20perc szokott lenni de annyira kanos voltam hogy na :D
2020. jan. 28. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy pasim még az egyetemen, ő nagyjából 10 másodperces volt. A harmadik alkalom után nem is kezdtem vele többet.
2020. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nem volt még olyan hogy túl hamar eldurrant, vagy éppen (általában a pia/fáradság miatt) nem állt fel rendesen? Mindenkinek :) Mégsem a negatív "rekordot" akarja az ember megjegyezni inkább, hanem a jót (de akkor sem az órát nézi, inkább arra emlékszik vissza mennyire jóóóóó volt).
2020. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a negatív rekordom konkrétan aktus közben kb 2 perc volt, viszont előtte már kb fél órája szájjal kényeztetett a csaj (nem élveztem el közben). Pozitív rekord kb 1,5 óra volt. Mondjuk ehhez hozzá kell tennem, hogy ez úgy jött össze, hogy előtte pár nap magamhoz nyúltam, különben nem jött volna össze.
2020. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnantól számít az idő?

Előjáték pl orál benne lehet vagy csak maga az aktus amikor behatoltam?


Nem vagyok egy gyorstüzelő de egyszer az egyik prosti kihozta belőlem.

Franciáknál, 69 közben nem éreztem hogy elélveznék, csak simán jól esett ahogy a többi, de amikor gumit húzott és beleült majd megfogtam a melleit el is élveztem. 🤣 Szerintem sok lett egyszerre a behatolás meg rögtön a mellek kezelése

Kicsit mosolygott mondta semmi gond. 10 perc beszélgetés, simogatás stb után ismét állt és már normális szex lett belőle

Egy ilyen cikis helyzetem volt összesen

2020. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En nem eltem meg cikinek, ilyen is van :) :D utana kis pihi,fekves egymas mellett es folytattuk :D
2020. jan. 28. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!