Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemetlada vagyok ez miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemetlada vagyok ez miatt?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedem egy csunya novel(altalaban csak nalluk van eselyem),es megse jon ossze,akkor meg mondom az igassagot.Mi is az igassag? az,h csunya.Eleinte nem mernek ismerkedni,de en megmondom nekik,h szepek meg ellenalhatatlanok.Nem vicc nekem tenyleg tetszenek de az igassag az,h a tobbseg szemeben ok rondak.Es miert dobnak el engem? miert nem jo nekik ha syerei valaki oket...Nos en ilzenkor a legfajobb pontra tamadok,h igazabol nagyon csunya vagy es csak szexet akartam...vagy hasonlo gonosz dolgot mondok.Pedig ez nem igaz,de meg akarom bantani oket ahogy ok is engem.

2020. jan. 25. 11:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Idióta gyökér vagy
2020. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy gyökér vagy.
2020. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Leírod, hogy mit játszol a nőkkel, majd megpróbálod eljátszani ugyanezt a válaszadókkal, mert az igazsággal beléd rúgtak? :D Megmondják a nők őszintén, hogy nem akarnak semmit, (aminek te nem tudod a valódi okát), majd beléjük is rúgsz kettőt, ahelyett hogy tovább állnál. A helyesírásod is egy vicc. A válaszaid után, hogy itt pattogsz pedig senki nem fog komolyan venni.
2020. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen,megengedett,a neked tetsző személynek nem kötelező vonzalmat éreznie irántad.

Azon gondolkoztál már hogy talán benned van hiba és változtatni kellen a bunkó stílusodon? Vagy bármi máson? Nem kell mindenért a másikat okolni,te sem vagy olyan kib@$z#tt tökéletes,mint ahogy azt gondolod:)

2020. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Direkt bántó szándékú kommunikáció semmire nem vezet. Rájön, hogy milyen alak vagy, eldob, te meg beigazolod a sejtését ezzel a viselkedéssel.
2020. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Jol van le lehet allni...felfogtam.Van eleg bajom...Mar az ongyilkossag szelen vagyok...eleg lesz!
2020. jan. 25. 12:06
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerek vagy még, messze vagy te a férfitól.

Nem kötelező, hogy olyan nőnek tetszel, aki szerinted csúnya. Az, hogy az elutasítás után ezt ilyen tapló stílusban közlöd, az meg külön szánalmas.

2020. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
# 17 Nem mindeggyikel kozoltem,de akikkel igen azok parasztok voltak velem...
2020. jan. 25. 12:23
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért voltak parasztok, mit mondtak?
2020. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Peldaul elmondtam egy feltve orzott titkomat,es kidobott.

Holott az egyetlen barátnőm akivel együtt voltam őt ez nem zavarta amikor ezt elmondtam.El hordott mindenfélének az a kis dagi csaj :(

2020. jan. 25. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!