Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétláda vagyok, ha megdugom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétláda vagyok, ha megdugom a barátom nőjét?

Figyelt kérdés
Minden jel arra mutat, hogy össze fog jönni... A nő már küldött jelzéseket, és néhány napra egyedül marad majd. Amúgy kettőnk közül én vagyok a jobb férfi: arcra is, termetre is, a stílusom is menőbb. Lelkifurdalásom van egy kicsi, de az dobja rám az első követ, aki nem használná ki a szitut :)

2019. okt. 15. 20:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Ez gyenge kifejezés, inkább undorító.
2019. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Pokolra fogsz jutni!
2019. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Durr én nem használnám
2019. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ja szemetlada vagy, de ha a csaj benne van, akkor a z a kapcsolat annyit is er.
2019. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Bizony, és a szemétláda gyenge kifejezés.

Lehet, hogy könnyűvérű barátodnak a nője, de két dologba gondolj bele:

- Képes lennél ezt tenni a barátoddal?

- Fordított szituációban hogy kezelnéd a dolgot?

2019. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Először: a kapcsolatuk nem lehet olyan klassz. Ha ezt a barátod is tudja akkor ámen.

Másodszor: Annyira nem lehettek jóban a barátoddal ha elárulnád.

Tulajdonképpen mindketten férgek vagytok. Azzal meg nem kell takaróznod hogy te vagy a menőjani. Túl nagy az egód és túl sokat engedsz meg magadnak. Nagyképű vagy.

2019. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Erkölcs ide vagy oda, a hús kívánja húst, nem lehet parancsolni vágyaknak. A testnek meg kell adni, ami jár neki, hát nem?
2019. okt. 15. 20:47
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy mit akarsz, akkor miért kérdezed. Egyébként téged jobban el lehet ítélni, mint a csajt. A barátommal nem csesznék így ki!
2019. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
Dugd meg!
2019. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha te lennél a jobb férfi, akkor veled lenne a csaj, nem a barátoddal. Tehát nem vagy jobb :) sőt... Játszod az eszed, de a csaj vissza fog táncolni mert NEM VAGY JOBB FÉRFI.

Vagyis, nem is barátod a srác, egy patkány vagy.

2019. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!