Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétláda vagyok, ha megdugom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétláda vagyok, ha megdugom a barátom nőjét?

Figyelt kérdés
Minden jel arra mutat, hogy össze fog jönni... A nő már küldött jelzéseket, és néhány napra egyedül marad majd. Amúgy kettőnk közül én vagyok a jobb férfi: arcra is, termetre is, a stílusom is menőbb. Lelkifurdalásom van egy kicsi, de az dobja rám az első követ, aki nem használná ki a szitut :)

2019. okt. 15. 20:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne parancsolni a vágyaknak?
2019. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak meg akarod dugni, de semmi többet nem akarsz a csajtól akkor megér ennyit, hogy beáldozd a batátságodat egy numeráért? Mert szerintem nem! Utána saját magadat fogod majd utálni. Van nekem is olyan nő a cégnél akit simán el tudnék csábítani a pasijától, de mi értelme lenne?
2019. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
11: Mert nem akar. Vagy gyenge. :)
2019. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

Most frenkizni akarsz, vagy tényleg nem tudod a kérdésre a választ? Mármint, hogy emberileg egy nulla aki barát nőjére rámozdul - még akkor is ha a csaj "akarja". Ha ennyire menő vagy, akkor miért a barátaid nőjét kívánod?

Ehj, nem prédikálok, lehetsz akármilyen menő, de ne csodálkozz rajta ha egy idő múlva elkezdenek kerülni az emberek és senki nem fog benned bízni.

2019. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy barátja a haverodnak , az biztos.
2019. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg ha annyira szeretnéd, de ha én a barátod helyében lennék és megtudnám, először rá*asznám a vázát a fejedre és úgy lebasználak a földre, hogy kitörne az összes fogad ;)
2019. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Tyű apafej te aztán szép barát vagy. Remélem egyszer egy ringbe kerülünk.

Egy amatőr ökölvívó

2019. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
Én fogom megdugni, mert én mindkettőtöknêl jobbképűbb és sportosabb vagyok. Csicskák
2019. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál magadról akkor te egy beképzelt bunkó majom vagy.

Főleg a " stilusom is menőbb ".

Ez az a gerinctelen stilus.

2019. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátság, becsület, tisztesség, csapatszellem.

Ezeket a szavakat megérti egy férfiember. Neked csak farkad van, de eszed és szíved nincs.

Egyet tudok: elzavarnálak a környezetemből.

29f

2019. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!