Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért én vagyok a szemétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért én vagyok a szemétláda?

Figyelt kérdés

Tegnap buliban voltunk egy nagyobb társasággal, 10+ fő, és az egyik srác már korán "elfáradt" a barátnőjét pedig ott hagyta velünk a bulihelyen úgy elviharzott totál részegen :D

A lány jött velünk mindenhová, beszélgettünk mikor mentünk át az egyik helyről a másikba, és láttam hogy bántja a dolog, hogy a pasija itt hagyta, de azért próbálta jól érezni magát velünk, táncoltunk, iszogattunk, énekeltünk, szóval teljesen jól éreztük magunkat.

Hajnalban beültünk enni (egyikünk sem volt részeg) és ő próbálta elérni a pasiját, aki viszont nem vette fel neki a telefont.. de kulcsa meg nem volt hozzá, így kitalálta, hogy akkor hazamegy, csakhogy kb 80 kmre lakik, ezért mondtam neki, hogy ne induljon útnak így hajnali 5kor..

Felajánlottam neki, hogy nálam alhat bele is ment, övé volt a háló enyém a kanapé, szóval semmi nyomulás nem volt részemről. Ugye mégis csak ismerem a pasiját, szóval miért is mennék rá a lányra?


Aztán 10 körül felébredtem, ő is nemsokkal utána felébredt, nem láttam, hogy bármi baja lett volna, elbúcsúztunk és elment mert visszaírt neki a pasija, hogy fent van már stb..

Na alig telik bele 10 perc mire elmegy.. bejelöl fb-n és ír, hogy mi volt ez az egész este? Mit képzelek magamról, döntsem el, hogy akarok-e valamit tőle vagy sem! És ne játsszak vele..


Oké, este dumáltunk és táncoltunk sokat, jófej voltam vele.. de amikor felhoztam eszem ágában sem volt megfektetni vagy ilyesmi, tényleg pusztán csak rendes akartam lenni, és nem akartam, hogy a hideg esős sötét éjszakában elinduljon 80 km-es útra.. erre ezt kapom.

Vicc az egészben, hogy írja pár perce a pasija, hogy nagyon köszöni, hogy vigyáztunk a barátnőjére, rendes tőlünk/tőlem.


2017. nov. 18. 21:57
1 2
 1/15 Ramone ***** válasza:
100%
A nőket szeretni kell és nem megèrteni...
2017. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:D hát ja..
2017. nov. 18. 22:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt inkább a csaj a hulladék, ha megfordul ilyesmi a fejében a pasija mellett...
2017. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem hulladékozni, nem azért írtam ki a kérdést..

Csak nem értem, hogy már segíteni sem lehet, mert az is baj a nőknek? (nem először járok így, tavaly is volt egy hasonló eset..)

2017. nov. 18. 22:03
 5/15 mantis religiosa ***** válasza:
57%

1. Ha megdugtad volna, a srác szemében lettél volna szemét.


2. Ha nem dugod meg, a csaj szemében vagy az. + fatökü.


Mindig tudd eldönteni, melyiket szeretnéd.

2017. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként se értem néha a nőket...
2017. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a csajjal, csak sérti a kis önérzetét h nem nyomultàl rá. Maradj mindig ilyen jófej!
2017. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

itt az volt a baja, hogy akarta volna, de te nem tetted meg...


kétlem, hogy lenne második esélyed dezsvírem

2017. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Az a baja, hogy bezsongattad az este, utána meg kiraktad a kanapéra. Nem mondom, hogy tutira dugni akart volna veled, de szeretett volna a karjaidban elaludni. Akkor reggel úgy ébredt volna, hogy megkapta volna a kis lelki szeretgetés adagját, és élvezhette volna, hogy neked meg felhúzza ezzel az agyad. De lehet, hogy dugni is kedve volt...
2017. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9: sztem a csaj aludt a hálóban és nem fordítva


"övé volt a háló enyém a kanapé" :v

2017. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!