Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha 20 évesen szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 20 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 2 barátom volt, velük se volt semmi, nem éreztem azt amit kellett volna. Nekem ez fontos. Most alakul valami,valakivel.Viszont kicsit félek ez miatt. Nem akarom elsietni de nemtudom mennyi idő után 'lenne mar itt az ideje'.
2020. jan. 18. 04:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni, ha eljött az ideje, csak ne hagyd magad befolyásolni. F
2020. jan. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Röviden és tömören NEM
2020. jan. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen ha fiú vagy, nem ha lány.
2020. jan. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne gáz .?

Nekem egyetemen volt egy csoport társam 23 évesen vesztette el. Nem vallásos, nem buta, nem kettyós. 3. Diplomáját szerezte 4 nyelv vizsga és persze csinos és szép volt... Egyszerűen kerülte a komolytalan pasikat .

Nem arra várt h majd el vegyék és aztán.. Egyszerűen csak nem bírt megbízni a mai pasikban mert felelőtlennek..Aztán lett párja. Aki nem csak a punciját akarta . Azóta már eltelt jó pár év Boldog Feleség és 2 gyönyörű gyermek Édesanyja

2020. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt te honnét tudod, ha eltelt jópár év, hogy boldog?
2020. jan. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

1. Érdemes belehúzni. Na nem azért, mert gáz, hanem mert ez az időszak az önismeret- és tapasztalatszerzés ideje, távol az otthoni vizslató szemektől, hogy utána magabiztosan vágj bele 2-3 hosszabb, majd a végleges kapcsolatba.

2. Ha fiú vagy kapcsolj nagy sebességre! 23 után szűznek lenni (38 voltam, amikor elvesztettem végre, kapcsolatban) nagyon önértékelésromboló. Nem mersz közeledni. Stb.

3. Ha lány vagy, 1. itt is igaz, de talán a 25 sem nagy baj.

Ne keresd azt az Őt, akit érdemesnek tartasz rá, és ne akarj bárkivel lefeküdni! Ha látod, hogy a pasi figyel rád, akkor sterintem érdemes lépni felé akkor is, ha ez nem lesz egy nagy románc.

2020. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én 19 éves fiú vagyok és szűz. Nem gáz, hogy szűz vagy nálam pl előnyt jelent ha egy lány szűz.
2020. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó de veled senki nem akar lefeküdni, örülnél még egy falu macájának is.
2020. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az utolsom meghaltamxdd

Ensem bizok ugy senkibe. Nem. Erzem hogy ez olyan fontos dolog lenne. A volt osztalytarsaimnak mar gyerekuk van

🙄 Amugy L.

2020. jan. 18. 12:43
 10/12 anonymousreview60 ***** válasza:
20 évesen szülni túl korai. Semmilyen munkatapasztalatod vagy egzisztenciád érdemben.
2020. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!