Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg e lehet tanulni, ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg e lehet tanulni, ugy elmenni hogy nem nyulok magamhoz? eddig sosem ment. ha igen esetleg hogyan? L

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Zuhany pl


33/F

2020. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Mi nők nem vagyunk képesek rá.
2020. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Akkor mégis mitől szeretném elmenni, hogy nem nyúlsz magadhoz? Mármint ha se te, sem más akkor nehéz lesz.


L

2020. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Meglehet tanulni, Nagyon erős fantázia, elképzelés beleélés kell hozzá.

Vagy valami különleges szituáció ami izgalomba hoz.

2020. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lacc80 ***** válasza:
72%
Ez elég ingoványos talaj. Lehet valahogy gyakorolni. Én hallottam ilyenről, de szerintem nem könnyű. Egyrészt próbáld az izmaiddal plusz erős koncentráció. De nekem túl sok melónak tűnik.
2020. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Youtube-on vannak olyan videók (inkább hangfelvételek), amik segítenek ebben. Írd be keresőbe, hogy hands free orgasm, és kihoz egy csomó ilyet. Nekem férfiként nem egyszer sikerült már ilyennel elmennem úgy, hogy nem nyúltam magamhoz. Nem a "binaural beats" félékkel, azok legfeljebb beindítottak, hanem amikben beszélnek is.
2020. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, persze, mivel erre csak férfiak képesek.
2020. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rosszul kerdeztem meg ne haragudjatok. koszonom a valaszokat. Szeretkezes kozben szeretnek ugy elmenni hogy nem nyulok magamhoz
2020. jan. 14. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Alaposan ismerd meg a pasid péniszét.

Az szeméremdombtól az előbőr végéig.

Amikor már minden kis eret és ráncot ismersz; behatoláskor próbáld meg elképzelni,mivel éppen hol ingerel téged,és milyen lehet neki. Sokáig kell bírnia a srácnak.

2020. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Az összeszokás sokat segít. A jó előjáték is.

De mondok valamit: a nők nagyobbik fele alig jut orgazmushoz, mert hüvelyben nem eléggé érzékeny, de szégyell magához érni szeretkezés közben. Ha neked ez nem gond, akkor ne is csinálj belőle problémát. Azonkívül, ha a párod szájjal-nyelvvel-kézzel el tud vinni, akkor ne legyél elégedetlen, az is szex!

2020. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!