Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz lenne felhivni valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz lenne felhivni valakit magamhoz?

Figyelt kérdés
Eljottem a szuleimmel kulfoldre ket hetre, es ugy alakult, hogy ma teljesen egyedul leszek keso estig. Gondoltam ra, hogy athivok valakit szexelni pl. Tinderrol, de nem lenne gaz aztan elkuldeni par ora mulva? Vagy ez normalis dolog, csak en reagalom tul?:D
2019. szept. 17. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy Nő?
2019. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt normális, másrészt te tudod, találsz-e rá megfelelő partnert...
2019. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre megbeszélitek akkor nem gáz!
2019. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hajrá ne csak a szüleid érezzék jól magukat.
2019. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha neked és a partnerednek így esik jól akkor hajrá - csak közöld előre a partnereddel mi a helyzet (nem tud ott maradni, csak ideiglenesen vagy külföldön stb.).

A gáz az lenne, hanem használnál majd óvszert alkalmi kapcsolatban, egyébként egészségedre :)

2019. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert tinderről csak úgy át lehet hívni valakit szexelni... :D
2019. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Ha lany vagy, akkor lehet.:)
2019. szept. 17. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Ja, lányként gáz :D
2019. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg de bírom az ilyen csajokat. :D S egyébként lányként valóban lehet. Vagy két éve volt egy ilyen esetem Budapesten voltam továbbképzésen (Igen én vidéki vagyok) s az említett app-pal épp így jártam: Match a csajjal: 20 perc csevej és már indulhattam is. Hajnalban még egy búcsúmenet és 5-kor már újra a szállásom felé mentem.

Szóval igen.. van ilyen.

42f

2019. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem félsz...
2019. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!