Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszobás lakásban élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszobás lakásban élünk gyermekeimmel, ezért nem szoktam felhívni magamhoz egy kávéra sem férfiakat. Egy komoly szándékú férfivel hogyan teremtsek kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha egy barátnőm egy szobában élne gyermekeivel, én nem alkalmatlankodnék, nem akarnék plusz munkát vagy nehézséget okozni semmiképp.
2015. júl. 29. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem neked meg meghívni a férfiakat, hanem fordítva. Az elején biztosan! Ha meg egy férfi meglátja benned azt, akit keres, nem az fog számítani hogy hány szobás lakásban élsz. Nyilván picit leszűkíti/megnehezíti a párkeresést, ha gyermekeid vannak, de minden megoldható!
2015. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyermekek már növögetnek, s pl. suliba járnak, akkor le lehet őket adni egy rokonnak, megbízható barátoknak, akár ajánlott baby sitternek pár órára, s egy kisebb panzióban is megoldanám ezt.

Nagyon aranyos panziók vannak mindenhol az országban, sokszor jó áron. Lehet a környéken piknikezni is, sétálgatni, főleg, amikor ilyen szép az idő. Ha esetleg nem szeretnél még éjszakát is ott tölteni, akkor valahogy így meg lehet oldani, kultúrális programokra menni, sétálgatni parkokban. Kérd meg majd a párodat, hogy egyelőre értse meg ezt a helyzetet, de alakulni fog majd.

2015. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyerekes nőként mondom: nekem előnynek bizonyult hosszú távon az, hogy nem nagyon tudtam felhívni magamhoz senkit.

Ezzel máris kiszűrtem az egyéjszakásra hajtó, nős lovagokat, akik úgy akarnak ismerkedni, hogy a nőnek legyen dugihelye!

Végül is lett kapcsolatom, eleinte nyilvános helyen randizgattunk, azóta pedig a barátomnál vagyunk inkább, praktikusabb így. Mondjuk tervben van, hogy hamarosan jön ő is hozzám, mert szeretném lassan megismertetni a gyermekemmel is (tudnak egymásról, mindketten igénylik a találkozást).

2015. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is meg lehet oldani! Bízd őket pár órára barátnőkre, rokonokra. És bár kevés az olyan pasi, aki megérti és elfogadja ezt a helyzetet, de még van!


Sok sikert!

2015. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a komolyak is fel akarnak jönni egy kis gondoskodásért, teáért, sürgés-forgásért, introvertálódásért.

A komolyat nem utasíthatom el. Bár vendégül látnom is nehéz. Mit tegyek és hogyan?

2015. júl. 29. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem hívnám fel magamhoz, ha a gyerekekkel akar ismerkedni, elmennék együtt strandra, piknikezni, állatkertbe, erdőbe, stb. ha jól sül el, utána már nem néznek furán ha fel is jön a lakásba, mert nem érzik idegennek. de ehhez legalább 3 közös program kell, vagy még több is.
2015. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó ötlet!
2015. aug. 7. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!