Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin illik felhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin illik felhívni magamhoz a pasit, ha messziről jön?

Figyelt kérdés
Most fogunk találkozni először,neten ismertem meg, elég messziről jön,hogy találkozzunk. Gondoltam,beülünk valahová,magamhoz nem hívnám fel,mert akkor félre értené szerintem... barátnőm szerint hosszú út után illik.. egy vadidegent??? Segítsetek kérlek. Elmúltam már 25,ő 33, bár tudom,nem ez számít
2018. okt. 30. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd hülye. Ennyi.
2018. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lady Beth ***** válasza:
100%
Jól gondolod. Ne tedd. A barátnőd meg egy buta libuska ha ilyet mond neked.
2018. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt is belekalkulálta, hogy vissza is kell mennie. Semmi sem kötelező, a te döntésed. Mindenesetre még szinte egy idegen ember számodra.
2018. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod, nem hivod fel.


azert, mert o messzirol jon, te nem tartozol semmivel neki.

2018. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! Anyukám randizott társkeresős figrákkal. Sokszor az nehezére esett, hogy odamenjen, nemhogy beengedte volna. Idegen, és idegennek nincs ott keresnivalója.
2018. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Baratnod biztos szeret dugni
2018. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig az a kérdés fogalmazódik meg a fejemben, hogy: az ember kikkel veszi körül magát?

Naná, hogy nem.

2018. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz, és hogy mi vagy.

Ha csak szexet akarsz, akkor mire várnál? - Vidd haza.

Ribizli vagy, és mással lefeküdtél már első-harmadik találkozáskor? - Vidd haza, ne játszd a szüzet, és ne nézd hü..nek.

Rendes nő vagy, csak komoly kapcsolataid voltak, és most is azt akarsz? - Rendes nő első találkozáskor nem fekszik le senkivel, de még az 5.-en sem. De ha megtudja, hogy átverted, azonnal kirak.

41F

2018. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb.10 éve egyszer ezt megtettem,de csak eggyel,valamiért megbíztam benne,igaz csak 50km-ről jött.Kb. 1éves kapcsolat lett belőle.Manapság már nem tenném meg,mert senkiben se bízok meg,főleg ismeretlenben nem.
2018. okt. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!