Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként, hogy tudnék élvezhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, hogy tudnék élvezhető szexszolgáltatást nyújtani nőknek?

Figyelt kérdés

Szóval a dolog problematikája ott van, hogy inkább a férfiaknál jellemző, hogy fizetnek.


Gondolom egy dugásnál, többet kell nyújtani, hogy igénybevegyék a szolgáltatásomat úgymond.


Mert egy nő végülis könnyedén intéz magának egy sima dugást ingyen is. Kell mellé valami extra is.


2020. jan. 13. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Egy nő sem fog neked fizetni.
2020. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ahozz nagyon jól kell ki nézzél vagy kétyingetheted a vén lányokat
2020. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
25F
2020. jan. 13. 14:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesség, jó külső, humor esetleg tánc tudás. Egy komolyabb méret, kitartó merevedés, intimitásra való készség, ápoltság, stb
2020. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jóképű vagyok, egy kissé átlag fölötti, de nem sokkal, átlagos testalkat.


Végülis ha 120 kiló tiszta izom lennék akkor lenne az igazi, de abból élünk ami van.

2020. jan. 13. 14:42
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ismertem gigolot ő ronda kövér nőket meg nyanyákat fúrt ne hogy azt hidd hogy egy átlagos meg szép lány igénybe fog venni
2020. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy külön szakma, ahol a hozzád hasonló amatőrök nem rúgnak labdába.

Van egy pár üdülőparadicsom, ahol komoly hagyományai vannak ennek az iparágnak.

2020. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézzed meg rosszlányokon a fiú hirdetőket; ha legalább úgy nézel ki, mint ők, akkor jó a helyzet. Rutin nem számít, mert kezdőként is hirdethetsz. Jó, ha tudsz valami egyebet nyújtani, mondjuk igazán érzéki masszázst. Emellett persze legyél nagyon kedves, előzékeny, igazi nőként kezeld a jelentkezőket.
2020. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a melegeknel erdemes probalkoznod
2020. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van ilyen szolgáltatás. Vannak nők akiknek kell a partner , különböző dolgokhoz. Például estélyre, moziba, szinházba és simán egy vacsorához is.

Amit én erről olvastam azok nem valami vén mamák voltak hanem kimondottan csinos tehetős fiatal és középkorú hölgyek. Azt nem tudom hogy hogy és mint lehet ezt megcsinálni de van rá igény. AZt is irták hogy ha idősebb hölgynek kell ez a szolgáltatás akkor is menni kell és mint egy lovag, mutatkozni vele.

Hogy aztán este mit várt el a hölgy az már rájuk tartozott.

2020. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!