Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet bírni az életet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bírni az életet szex nélkül? 22/F

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok jó a csajozásban. Ezért nem sokat szexeltem eddig. Múltkor ismerkedtem egy lánnyal aki nagyon tetszett de nem jött össze. És nyilván én is nagyon vágyék egy női testre, meg persze a lelkére is:)

Egyre nehezebben bírom barátnő nélkül. Hogyan tudnám könnyebben elviselni mert ki tudja mikor lesz barátnőm, ha lesz egyáltalán?


2019. dec. 29. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Nyugi, a nők között is ugyanannyi a csúnya lúzer. Majd egymásra találtok.
2019. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél bátrabb a csajoknál.

Ne vágyj nem tudom milyen cicababara vagy szepsegkiralynore, mert nem biztos hogy a nagyon dekoratív megértő es hűséges is, sőt..

Egy lányról szinte ránézésre, de 1-2 -beszélgetés után rá lehet jönni hány pénzt ér.

Keress valami normalisat, mégha annyira nem is jó nő, és észre fogod venni az értékét.

Legyél udvarias, kedves, érdekeljen minél több téma, legyél vicces.

Kb ennyi.

2019. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még csak aval egészíteném ki, hogy az okos még lehet szép..de a bomba és közben buta nő okos már nem lesz..

Előző voltam

2019. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzászokik a tested. Ha nem csinálod, egy idő után nem kívánod, sőt elzárkózol előle. Velem legalább is ez volt.
2019. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!