Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok tanácsot adni lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni lassan 23 éves szűz lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyű így járni. Csak sokan ezt el nem tudják képzelni hogyan. Nem kell hozzá más mint rendezetlen családi háttér a szülei részéről, allandó olyan közeg ahol kevés az ellenkező nemű (fiú többségű iskola pl), introvertált személyiség, kövérség ami miatt gyerekkortól azt az üzenetet kapja az ember hogy nála ez eleve egy lehetetlen küldetés és ennek az egész mixnek a termékeként totális önbizalomhiány. Így még az ember a teljesen egyértelmű szitukat is ignorálja mikor mégis lehetősége lehetett volna bármibe kezdeni bárkivel, mert akkor se hiszi el hogy bárkit is érdekelhet, s úgy érzi csak arra megy ki a dolog, hogy a végén kigúnyolhassák. Az egész elindít egy ördögi kört és már kész is a baj. Telnek az évek, a dolog fel se tűnik, aztán meg azt veszi észre az ember, hogy 20 évvel lemaradt és rájön,hogy ez bizony a személyiségfejlődést egy idő után komolyan gátolja. Ekkor még az ember talán felismerheti a dologban való saját felelősségét, s önmagán végzett komoly munkával talán még változtathat.

2019. dec. 28. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
26%

#49-essel befejeztem a vitát


Az #50-es válaszolt már nem én írtam (ugyan annyi a %-unk)


Csak a félreértések elkerülése végett.

2019. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
70%

Te direkt értesz félre dolgokat, csak hogy aztán sértegethess másokat. Legalábbis nem gondolnám hogy ennyire unintelligens lennél, nyilván direkt csinálod.

Azt mondtam hogy mindenkit ősi ösztönök vezérelnek, férfiakat és nőket is.


Köszi az újabb sértéseket, semmi baja a személyiségemnek. A szexuális életem is teljesen rendben van, bátran kijelenthetem hogy kiterjedtebb a szexuális kultúrám mint a többségnek.

Az viszont tényleg primitív dolog amikor valaki nemcsak hogy állandóan ítélkezik mások felett, de azt gondolja hogy van egy ideális kor a szüzesség elvesztésére. Mindenki akkor veszti el amikor akarja, meg amikor úgy érzi, és amikor talál hozzá méltó partnert. Még jó hogy nem te döntöd el.

Kérdezz meg egy orvost, vagy legalább olvasgass a témában (nem a neten, hanem szaklapokban) az talán egy kicsit eloszlatja a homályt a fejedben ezzel kapcsolatban.


A sluszpoén hogy te mondogatod hogy általánosítok, és mégis két példa alapján azt mondod hogy aki nem kefél összevissza tizenévesen annak torzul a személyisége és a szexuális fejlődése.

2019. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
61%

Nem, direkt hozzátettem hogy anekdoták... Viszont az ide írogató sokszáz idült szűz pszichológiai analíziséből jutottam erre a következtetésre. Teljesen máshogy áll a dolgokhoz valaki aki már 16-18 éves kora óta kapcsolatban van kisebb-nagyobb megszakításokkal, amikor még erre felelőtlenül lehetősége nyílt... Mint aki pl 25-30 éves korában kezdené el ezt a dolgot. És itt nem kapcsolatszüzességről van szó főleg.


Ez sohasem múlik el következmények nélkül. Akinek normálisan alakult a szexuális érése, az nem is ír le olyan csacsiságot, hogy a férfiak 99%-a csak dugni akar.


...

Na tényleg mentem.

2019. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
67%

Elírtam:

*és itt kapcsolatszüzességről van szó.


Tehát nem a szex számít hanem egy normális kapcsolat aminek része a szexualitás is. Nem pár hetes tiniszerelmek kézenfogva. az nem számít.

2019. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
79%

Én az 50-es vagyok (csak a félre értések elkerülése végett)

De ha minden igaz akkor te ezt írtad:

,,Az viszont tény hogy a férfiak szexet akarnak, a nők pedig elköteleződést. Hiába tagadod, látod itt is, mindenhol.


100 embert megkérdezel, 99 azt mondja hogy ez így van, mégpedig azért mert ősi ösztönök hajtják mindkét nem képviselőit."


Ez az egész úgy hülyeség ahogy van, az ember nem egy kutya, vagy egy sima állat akit az ösztöneit hajtja.

Szóval te szerinted akkor nincs értelme a házasságnak, vagy akár egy párkapcsolatnak, mivel a férfit úgy is csak az ösztönei hajtják mint egy sima állatot, majd csak félre kúr egyszer, hiszen ösztön lény.

2019. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%

53, pont nemrég írtad hogy te nem veszed komolyan a gyk-t, és mégis innen vonsz le következtetéseket? Akkor most melyik szavad igaz? Mert hogy a kettő állítás üti egymást.

De mindegy is.

Amiket írtam, egyrészt tapasztalatból írtam (akárhogy ágálsz ellene, fogalmad sincs hogy milyen érzés nőként élni, hogy miket élünk át nap mint nap, hogy mikkel bombáznak minket, hogy hogy bánnak velünk mikor mások nem látják. Ahogy a nők is egy másik arcukat mutatják a férfiaknak, úgy fordítva is igaz. Ti azt soha nem látjátok hogy a férfitársaitok hogy viselkednek egy nővel mikor nincs ott más.) másrészt pedig ilyen az emberi természet, nem lehet letagadni. Teljesen máshogy van bekötve a két nem. Ezért van az hogy általában a nők sürgetik azt hogy házasodjanak össze meg hogy legyen gyerek, mert ők a letelepedős fajták, a férfiak pedig inkább nem szeretnék elzárni a lehetőségeiket. Aztán ha egy ellaposodott házasságban valaki nem elégedett, akkor a nő úgy oldja meg sokszor hogy beletörődik, de attól még együtt vannak, biztonságban, ezért nem lép (mielőtt megint okot adnék hogy szidd a nőket: rengeteg házasság van a környezetemben ahol a nő akarja a szexet és a férfi nem, mert unja a nőt, vagy mert egyszerűen lusta és inkább a tévét választja) ha pedig a nő nem akar szexelni, akkor a férfi úgy oldja meg hogy félremegy a háta mögött. És a szingli nőknek ajánlkozik miközben otthon várja a felesége. Ezzel pedig rögtön két nőt aláz meg. Nem csak a feleségét, hanem azt a nőt is akit csak lyuknak néz. De persze abba nem gondol bele hogy neki is van lelke.

Megint abba a hibába esel hogy te is pont azt csinálod amiért engem leszólsz. Zavar hogy általánosítok, közben azt mondod hogy a gyk-s (lol) tapasztalataid alapján megállapítottad hogy aki későn kezd nemi életet élni az torzult, és hogy ez SOHA nem múlik el következmények nélkül.

Ezek alapján tényleg az lesz a legjobb ha befejezzük ezt a parttalan vitát, mert így nincs értelme, hogy egyik szavaddal ütöd a másikat.


55, egy sima állat? Mert mik vagyunk mi? Állatok. Semmivel nem vagyunk sem jobbak, sem rosszabbak náluk. Egyetlen faj vagyunk a többi között ezen a Földön.

Ha belegondolsz mondjuk egy hangya nézőpontjába (gondolom ismered hogy hogy élnek, hogy milyen kiterjedt szabályrendszerük van és hogy mennyire precíz, jól működő társadalmuk van) akkor ők is azt hihetik hogy ők itt a csúcs-faj, hogy az ő társadalmuknál nincs jobb. Bármelyik faj nézőpontját nézed, neki az a valóság amit ő él meg, neki az a normális ami az ő világában van, a többit meg nem érti.

Ha pedig kicsit visszaszedsz a nézőpontból, akkor megérted hogy a mi társadalmunkban is ez van férfi és nő között. Mindkét nem máshogy éli meg a dolgokat.

Ezért esik rosszul hogy falkában támadtok (ugye hogy nem is különbözünk mondjuk a kutyáktól? :)) mert egyikőtök sem érti amit végig mondani próbálok. Hogy soha nem fog összeérni a két nézőpont, és hiába sértegettek, nem fog megváltozni a véleményem, mert a tapasztalataimat többre tartom mint pár random gyk-s pasi szidalmazásainál meg feltételezéseinél.


"Szóval te szerinted akkor nincs értelme a házasságnak, vagy akár egy párkapcsolatnak, mivel a férfit úgy is csak az ösztönei hajtják mint egy sima állatot, majd csak félre kúr egyszer, hiszen ösztön lény."

Ez meg egyenesen nevetséges, ezek pusztán -téves- feltételezések. Ilyet nem állítottam, ezek csak a te fejedben vannak, te kreáltad azok alapján amennyit le tudtál szűrni a mondandómból. A lényeget nem vetted észre, és én nem is próbálkozom tovább mert nem vezet sehová.

2019. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
79%

"A férfiak 99%-a csak dugni akar" ez egy nagy butaság. Ismerőseim közül főleg az átlagos fiúk egyáltalán nem csak szexet akarnak hanem normális kapcsolatot. Úgy ahogy a nőknek pedig nagyon fontos a szex. Általában pár alkalmat adnak, és ha rossz a szex, figyelmetlen vagy, kicsi a farkad és nem tudod használni. Akkor kalap kabát. Nekem több ismerkedésnek is az lett a vége, hogy a lány csak szexet akart, vagy megcsalást. Plusz karrieristák akik független erős nők, de azért "levezetnék a feszültséget". Ugyan olyanok mint mi. Najó néhányunknál beüt a kisbaba para, aztán beletörődnek egy szar kapcsolatba is akár.

Egy biztos nincs ilyen szám hogy 99% ilyen meg olyan. Emberek vagyunk, mindkét nemben vannak ilyenek és olyanok is. A baba miatt talán egy kicsit nagyobb az állandóságra vágyó nők aránya, de ma már egyre több olyan aki a gyereket parazitának tartja pl. "Erre a világra minek szülni, csak szaporítani tovább ezt a túlnépesedett fajt". Legutóbbi ex-barátnőm szövege :)

Amúgy szinte biztos vagyok benne én is hogy a 79%-osnak olyan igényei vannak hogy teljesen félreismerte a férfi nemet. Ilyen igények mellett persze hogy a szemétbe fut az ember, mert az alfahímek nagyrésze dugni akar. Ez tény. Mi normális, kapcsolatra vágyó férfiak meg nem zaklatunk minden nőt úton útfélen. Ilyen egyszerű a képlet.

2019. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
67%

de hogy egy példával illusztráljam:

100 férfiból 10 alfahím. 90 normális. Az alfahímek 90%-a dugni akar. Ha Te csak alfahímekkel találkozol akkor a 10 alfahímból 9 dugni akar, max 1 a normális.


Emiatt hiszed azt hogy férfiak 90%-a csak dugni akar.

2019. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
79%
Nagy rajtad a társadalmi nyomás, mely szerint legkésőbb 25 évesen már légy házas és legyen gyereked, és itt vagy 23 évesen szexuális tapasztalatok nélkül, aki kizárólag komoly kapcsolatot akar, de még sosem szerrtkezett, sosem dugott, sosemb aszott...sosem csalódótt...olyan fontos állomásokat hagytál ki, amit soha sem tudsz pótolni, mert féltél hogy valaki megszeret. S most 23 évesen, szűzen már komolyan szülnél gyereket, pedig még nem is éltél.
2019. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy attól féltem, hogy valaki megszeret?
2019. dec. 29. 20:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!