Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok tanácsot adni lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni lassan 23 éves szűz lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyű így járni. Csak sokan ezt el nem tudják képzelni hogyan. Nem kell hozzá más mint rendezetlen családi háttér a szülei részéről, allandó olyan közeg ahol kevés az ellenkező nemű (fiú többségű iskola pl), introvertált személyiség, kövérség ami miatt gyerekkortól azt az üzenetet kapja az ember hogy nála ez eleve egy lehetetlen küldetés és ennek az egész mixnek a termékeként totális önbizalomhiány. Így még az ember a teljesen egyértelmű szitukat is ignorálja mikor mégis lehetősége lehetett volna bármibe kezdeni bárkivel, mert akkor se hiszi el hogy bárkit is érdekelhet, s úgy érzi csak arra megy ki a dolog, hogy a végén kigúnyolhassák. Az egész elindít egy ördögi kört és már kész is a baj. Telnek az évek, a dolog fel se tűnik, aztán meg azt veszi észre az ember, hogy 20 évvel lemaradt és rájön,hogy ez bizony a személyiségfejlődést egy idő után komolyan gátolja. Ekkor még az ember talán felismerheti a dologban való saját felelősségét, s önmagán végzett komoly munkával talán még változtathat.

2019. dec. 28. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

Egy 80 éves bácsit kérdeznek

- Bácsi, miért nem nősült meg soha?

- A tökéletes nőt kerestem.

- Nem találta meg a tökéletes nőt nyolcvan év alatt?

- Dehogynem találtam meg.

- Akkor miért nem vette feleségül?

- Mert ő meg a tökéletes férfit kereste.

2019. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
74%

Nem mondtam hogy könnyű. A nehézséget viszont magatoknak okozzátok igazából.


Beleszületni meg mindig sokkal könnyebb valamibe és akkor teljesen természetesnek veszed, hogy vonzónak találnak téged hetente.


Persze hogy nem jelent semmit, sőt idegesítő mert "jaj megint rámnyomult egy férfi, fúj. Meg jaj megint közeledni próbál ez a creepy dagi kollégám, látszik rajta hogy belémszeretett dehát esélye nincs."

Lányokkal laktam albiban és végig kellett hallgassam a napi sztorikat. Hát felfordult a gyomrom ahogy beszéltek a férfiakról. A verbális megalázás enyhe kifejezés :D

2019. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
20%

Én nem tudom miféle lányokkal éltél együtt, én csak saját magamból tudok kiindulni.

Mindig mindenki csak szexet akart, miközben én mondtam hogy kapcsolatot szeretnék. Ők meg közölték hogy csak meg akarnak dugni és ennyi. A legtöbb közben azt is elmondta hogy amúgy ő nős, és nem fog válni, csak mivel az asszony hozzá sem ér, majd én jó leszek a vágyai kiélésére. Úgy beszéltek velem mint valami tárggyal akinek nincsenek érzelmei. Ez az összes eddigi tapasztalatom a férfiakkal, egyet kivéve aki a barátom lett, mert egyedül őt érdekelte a belsőm is.

Szóval ne állítsd be a nőket valami gonosz entitásnak akik csak azért vannak ezen a Földön hogy férfiakat alázhassanak, mert ha a másik oldalon lennél akkor épp az ellenkezőjét látnád.

2019. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

27:

Engem se vett észre senki, amíg le nem fogytam(azóta már sajnos visszaszedtem)

Ismeretlen volt számomra milyen az, ha valakinek megtetszem

Akkor ne csak a férfiakat sajnalod, hanem a nőket is

2019. dec. 29. 15:45
 35/70 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__684..


Ezt én írtam anno

Hozzátartozik a történethez, hogy amikor 15 évesen kikozositettek, ott tönkrement minden

2019. dec. 29. 15:52
 36/70 anonim ***** válasza:
74%

Itt még mindig teljesen kifordult dolgokról beszélünk. "Észrevesz". Vonzónak találtak, nem egyszer.


Hány esetben próbáltatok ti ismerkedni?


El kell fogadni, hogy a kapcsolatért nektek is kell valamit tenni ha nem vagytok elég jó nők, hogy a prémium áruból válogathassatok.


Én ezt az egész problémát "first world problem"-nek tartom és egy saját magatok által generált gondnak ami röhejesen egyszerűen megoldható a pasik hibáztatása helyett.


Ti vagytok a női incelek... vagy incelinák 😃

2019. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:

Tetszettek nekik, miután elfogytak, addig nem.

19 éves koromig nem.

Már 3 komoly probalkozasom volt.

Tehát nem csak úgy írogattak, hanem komolyan érdekelt a ferfi.

Egy ideig úgy tűnt ők is akarják aztán leleptek

2019. dec. 29. 16:15
 38/70 A kérdező kommentje:
*tetszettem
2019. dec. 29. 16:15
 39/70 A kérdező kommentje:
*lefogytam
2019. dec. 29. 16:16
 40/70 anonim ***** válasza:
61%

36, intelligencia hiányára vall hogy úgy ítélkezel mások felett, hogy semmit nem tudsz róluk.

Nem mondtam hogy hogy nézek ki, nem tudhatod hogy jó nő vagyok, vagy sem. Azt sem mondtam hogy milyen pasikkal ismerkedtem eddig, amúgy sincs olyan hogy "prémium". Nem termékek vagyunk hanem emberi lények. És ha már itt tartunk, arról sem tudsz hogy hogyan szoktam ismerkedni, de rögtön azt a -téves- következtetést vontad le hogy én csak várom a sült galambot.

Csak halkan jegyzem meg, hogy bármennyire is elnőiesedtetek ti mai férfiak, azért még mindig a ti dolgotok lenne hogy magabiztosak és kezdeményezők legyetek, tudod, mi vagyunk a befogadó fél, már ugye anatómiailag is. Ezért alakult ki ez a rendszer, ami évezredekig működött, csak a mai gyáva férfiak találták ki hogy még mindig ők akarnak lenni a főnökök, uralkodni akartok rajtunk, de közben mi végezzük el a piszkos munkát, mi lépjünk, mert ti nem mertek.

Van tartásom, nem nyomulok férfiakra, de természetesen én is teszek a kapcsolatért. Sőt, sokkal többet tettem most így visszagondolva, mert én próbáltam kialakítani egy normális kapcsolatot minden esetben, én próbáltam ismerkedni, kommunikálni, ők meg kb annyit mondtak hogy elég a dumából, vetkőzzek.

De persze mindig a nők a rosszak, tudom-tudom. Mindig van egy plusz érvetek, mindig bedaráltok minket egy-egy ilyen gyk-s eszmecserében, a lényeg hogy mi vagyunk a sátán gyermekei, ti pedig a feddhetetlen tökéletes hímek.

Csak tudnám hogy azok a férfiak akik állandóan a nőket savazzák, miért nem váltanak férfi partnerekre ha a nők olyan szörnyűek.

2019. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!