Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok tanácsot adni lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni lassan 23 éves szűz lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyű így járni. Csak sokan ezt el nem tudják képzelni hogyan. Nem kell hozzá más mint rendezetlen családi háttér a szülei részéről, allandó olyan közeg ahol kevés az ellenkező nemű (fiú többségű iskola pl), introvertált személyiség, kövérség ami miatt gyerekkortól azt az üzenetet kapja az ember hogy nála ez eleve egy lehetetlen küldetés és ennek az egész mixnek a termékeként totális önbizalomhiány. Így még az ember a teljesen egyértelmű szitukat is ignorálja mikor mégis lehetősége lehetett volna bármibe kezdeni bárkivel, mert akkor se hiszi el hogy bárkit is érdekelhet, s úgy érzi csak arra megy ki a dolog, hogy a végén kigúnyolhassák. Az egész elindít egy ördögi kört és már kész is a baj. Telnek az évek, a dolog fel se tűnik, aztán meg azt veszi észre az ember, hogy 20 évvel lemaradt és rájön,hogy ez bizony a személyiségfejlődést egy idő után komolyan gátolja. Ekkor még az ember talán felismerheti a dologban való saját felelősségét, s önmagán végzett komoly munkával talán még változtathat.

2019. dec. 28. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

*irogattam

Bocsánat auto correct

2019. dec. 29. 16:16
 42/70 anonim ***** válasza:
82%

#40 Egyértelműen leírtad hogy rosszak a tapasztalataid a férfiakkal. Kb általánosítottad a teljes férfitársadalomra. Ez téves!


Erre reflektáltam, itt nem a férfiakkal van a gond hanem veled. Vagy elitista igényeid vannak (alfahímek, olasz modellfiúk stb), vagy pedig nem vagy elég jó nő. Teljesen mindegy belsőre vagy külsőre, egységében nem vagy elég jó nő ahhoz hogy komoly kapcsolatot akarjon valaki tőled. Lehet csak személyiségedben vagy taszító. Ezt neked kell tudnod.


Ez biztos, mert a baráti körömben 25-30 éves srácoknak, vagy feleségük van, vagy normális kapcsolatuk, vagy keresik. Egytől egyik mind normális kapcsolatra vágytunk, és nem szexre. Egyéjszakás/prosti érzelmek nélkül nekem pl elképzelhetetlen.


A férfi szereppel teljesen egyetértek, részemről alap hogy én kezdeményezek, és elfogadom normálisan a visszautasítást is. Ez a férfi szerep... még ha rossz tapasztalataim lennének a nőkkel, mert az biztos hogy találkoztam pár pszichopata lánnyal (Pl volt aki csak szexre használt a barátja mellett, és én többet akartam érzelmileg) - ettől még tudom hogy nem ilyenek a nők.


Ha valami nem működött változtattam a stratégiámon. Vagy a személyiségemet formáltam... nem hibáztattam a nőket, mert tudtam hogy bennem van a hiba.


Ezt javaslom nektek is, változtatni kell a stratégián. Nincs olyan hogy minden férfi disznó és szexet akar.

2019. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
67%

... és egyébként férfiaknál az "incel" kifejezés az amit erre használnak.


Az incelek a nőket vagy a társadalmat hibáztatják azért mert sikertelenek a párkeresésben.


Mindig egy bűnbakkeresés történik, ahogy ezesetben is. Nincs olyan, hogy kollektíven felelős lenne egy nem a sikertelenségeinkért.

2019. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
82%

Plusz egy utolsó gondolat:

Ez a matek is pont úgy működik mint a férfiaknál.


A sikerrátád egy szám.

Adott a te szinted, a külső és belső paramétereid súlyozott összege. Ez a "dög" faktor. :)

Azért bár ízlésben különbözünk, van egy átlagos megítélése az embernek.


Ezt vessük össze azzal, hogy milyen ligában akarsz játszani. Pl olasz Lambos modellfiúk, vagy beéred egy magyar értelmiségivel, normális külsővel... stb. Férfiaknál is egy vonzósági tényezőről beszélünk.


...

Végül pedig esettanulmányokról térjünk át a statisztikára. Egyszerű elemszám növelés a lényeg. Matek az egész. Ha a dög-szintednél magasabb ligában akarsz játszani, akkor bizony addit kell emelni az elemszámot (randizást) amíg meg nem találod a megfelelőt. Lehet 10 helyett 100-ból 1x fog összejönni, de ahhoz 99-et le kell darálnod előtte. Ha mákod van, az elején bejön.


Ez bizony húspiac, és áruk vagyunk. Vagy vásárlók. Feketén-fehéren...

2019. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld ki a Tindert. Több ismerösömnek is ott lett normális jól működő kapcsolata.


Élőben csak a legnagyobb szájúak kezdeményeznek inkább és ezek között sok dugó dani. Tinderen lehet pörgetni a dolgot, én mikor nem volt barátnőm a WC-n hajtottam, meetingeken, a Metrón stb. Legalább ott az első körös interjú megvan. Kérdező amíg nem próbáltad addig ne alkoss szerintem vélemányt róla. Nagyon nem mindenki dugni akar ott.

2019. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
17%

Olvastad a korábbi válaszomban hogy párkapcsolatban élek? Ne incelezz légyszi, degradáló és nem igaz.

Az viszont tény hogy a férfiak szexet akarnak, a nők pedig elköteleződést. Hiába tagadod, látod itt is, mindenhol.

100 embert megkérdezel, 99 azt mondja hogy ez így van, mégpedig azért mert ősi ösztönök hajtják mindkét nem képviselőit.

Itt is látnod kéne milyen privátok jönnek nap mint nap. Tökmindegy hogy mit írok, tuti hogy lesz még a legelutasítóbb válaszomnál is minimum 2-3 pasi aki azonnal ugrik és ajánlkozik privátban. Mindegy nekik hogy milyen a személyisége annak akire ráírnak, hogy hogy néz ki, hogy mennyire messze lakik, hogy van-e valakije, a lényeg hogy megdughassák. És még meg vannak sértődve mikor a nők vagy vissza sem írnak nekik, vagy azt írják vissza hogy ne haragudjanak de ők nem kósza numerát keresnek hanem párt.


És a sikertelen férfiak mindenhol köpködnek a nőkre, mert bezzeg nekik könnyű, ők rengeteg ajánlatot kapnak. Szerinted örülünk annak hogy elöntenek ezek az ajánlatok, mikor csak egy lyukat látnak bennünk a férfiak?

Lehetünk rondák vagy szépek, buták vagy okosak, tárgyként vagyunk kezelve. És a végén mindenből mi jövünk ki rosszul. Az a nő aki belemegy mindenfélébe jobb híján, és egyéjszakásozik, az r.banc, aki nem megy bele és kimondja hogy őt zavarja hogy szexuális tárgynak nézik, az frigid, prűd, penészvirág, és amúgy is fogja be mert neki könnyű, legalább őt kívánják. Hát köszi férfiak.

2019. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
67%

#46 Hát ebből a leírásból az jön ki, hogy egy férfigyűlölő incel nő vagy. Nem tudom hogy jött össze ez a párkapcsolat, de becsüld meg.


Lehet csak rossz rétegben keresgéltek. Azért értelmiségi körökben nem ez a helyzet, sem a férfiak sem a nők terén. Ezért is lehetséges, hogy én sok jólműködő kapcsolatról tudok, ami nem arra épült, hogy megdöngessék a nőt.


A primitív egyszerű embereknél mindig is ez volt a jellemző. Ez a 99%-os általánosítás egy nagy baromság. Maximum a te világodra és milliődre igaz. A másik fele meg vicc. Nehogy már a Gyakori genetikai hulladék népéből indulj ki. Én csak szórakozásból olvasom, de egy percig nem tudnám komolyan venni.

2019. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
19%

Már megint ítélkezel, és rendkívül rosszindulatú vagy.

Én is mondhatnám hogy nőgyűlölő vagy, mert totál ez jön le a szavaidból, de én nem szeretnélek ok nélkül megbántani, az nem az én stílusom.

Én mint férfigyűlölő, jó vicc. Senki nem tiszteli és csodálja úgy a férfiakat mint én. Mindig is férfipárti voltam, én mindenkiben meg tudom látni a jót.

És pontosan az értelmiségi rétegben mozgok. De még ennek ellenére sem szedném rétegekre a tapasztalataimat. Soha nem szerettem csoportosítani az embereket társadalmi kasztok szerint, hála az égnek nem Indiában élünk. Így vagyunk beprogramozva, társadalmi osztályoktól függően. A férfi szórja a magvait, a nő pedig biztonságos környezetre, állandóságra vágyik. Kár tagadni.

2019. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
79%

Tehát a férfiak 99%-a csak meg akar dugni egyéjszakás kalandra vágyva, szóva a magjait.

Ugyanis feketén fehéren ezt írtad.


Ami nyilván egy oltári baromság. Szerintem csak fáj az igazság az eltorzult nézőpontodból. 31 éves szűz nő - bármi miatt is - személyiségében súlyosan torzult. Persze hogy így látod a férfiakat, mert az évek során a normális szexuálpszichológiai fejlődésed félrecsúszott.


Volt dolgom kétszer is aggszűz nővel, tudom milyenek. Egyik 24 éves volt, biszex. Végül nem lett semmi a dologból.

Másik egy 27 éves vénszűz "lány", aki velem akarta elvetetni a szüzességét. Amúgy én mindig is a kapcsplatot preferáltam, ő pedig jéghidegen csak azt akarta hogy szabadítsam meg a gonosztól 😃 Egyiken sem segítettem.


Ezek persze anekdoták a múltamból, de jó jellemrajz egy torz szexuális fejlődésre. Aki idáig húzza, legyen férfi vagy nő, már szinte lehetetlen hogy ne legyen ilyen durván általánosító véleménye a szexualitásról és az ellenkező nemről.

...

Felesleges vita, nem akartam ebbe belemélyedni úgyhogy inkább megyek és iszok egy sört igazi emberekkel.


Kellemes délutánt.

2019. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
79%
Te mondod azt hogy nem ítélsz el másokat (ha minden igaz), de a férfi konkrét társadalmat ösztön lénynek nevezed.
2019. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!