Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek bejön ha egy lány okos? 22L

Figyelt kérdés

Egy barátnőm azt mondta h szerinte a pasik jobban szeretik a butácska nőket, akikkel nem kell vitatkozni, ha nem értenek vmiben egyet stb.

De én nem értek vele egyet. Ha magamból indulok ki akkor én szeretem az olyan férfiakat akik okosak. Ez sztem tök szexi.

Persze nem azokra értem akik csak okoskodnak, és mindenbe beleütik az orrúkat.

Ti szexinek vagy ezt inkább hátránynak tartjátok ha egy lány okos, és több témáról is lehet vele beszélni, nem csak a szexről?


2019. dec. 17. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem a barátnőd elmélete bánt kedves kérdező, te bántod saját magadat azzal hogy ezen nekiállsz gondolkodni es magadra venni ahelyett hogy ráhagynád és a saját elveid szerint élnél.


A barátnődnek ugyanis kőkeményen igaza van: VAN olyan réteg akiknek a butacska nők tetszenek. Ezek jellemzően a buta vagy birtokló, vagy az erős nőktől rettegő, bizonytalan férfiak.


Az okos és igényes/normális párkapcsolati beállítódottságú ferfiak okos nőt fognak keresni.


Szóval ha az első csoportra pályázol tényleg baj ha okos vagy de ha a második csoportra, akkor nrm mkndegy hogy az első mit gondol?

2019. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenképpen előny, sőt elvárás. A butákkal aza baj, hogy hangosak :\ Megállás nélkül tudják ontani a baromságot amitől agyf@*szt kapok.

Mondjuk azért azt sem szeretném ha tőlem okosabb lenne mert haszontalannak érezném magam :P Legyen okos, de ne ő vigye a puskát :)


29F

2019. dec. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
24%
Vita szempontjából teljesn mindegy milyen okos vagy, mivel inden nő érzelmi érvelést folytat.
2019. dec. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 kisördög1 ***** válasza:
100%
Egy igazi férfi nem szereti a buta nőket, őket csak a gyengébb "férfiak" részesítik előnyben mert könnyebb ágyba vinni őket.
2019. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha egy nő okos, de nem azért fogok rá nőként tekinteni, hanem a nőiessége, kedvessége, érzelmi intelligenciája miatt.
2019. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
Nálam ez már kicsit túlzásba vitt kérdés is. Nem jönnék össze olyan nővel aki nem végzett vagy végez egyetemet. A buta nők nagyon libidó romboló móddal vannak rám.
2019. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: igen, bejön, ha egy lány okos, bár az okosságot nehezen definiálom. Szóval inkább úgy mondom, hogy szinte szexuális izgalomba jövök, ha olyan tulajdonságokat látok egy lánynál, mint önreflexió, önismeret, tudatosság, nyitottság, tájékozottság, talpraesettség és humor. Azt pedig leszarom, hogy pl másodrendű differenciálegyenletekkel hogyan áll. Gondolom, mindenki így van ezzel, de szerettem volna a nevén szólítani a gyereket.


Kicsit azonban árnyalnám a kérdést és a témát körülötte. Eredendően a kérdés nem az, hogy a buta lányok bejönnek e a pasiknak, hanem, hogy ha az ő szintjéhez képest butább, vagy okosabb egy lány, az hogyan érint egy pasit és miért. Így már sokkal izgalmasabb a kérdés, de egyértelmű válasz nincs - szerintem.


Ellenben igen: szerintem sok pasinak bejön, ha egy lány egy kicsit együgyű, de nem azért, mert így irányíthatóbb (az irányíthatóság alap vérmérséklet és önismeret kérdése, nem intelligenciáé, szóval egy buta ember nem feltétlenül irányítható). Szerintem egyszerűen könnyebb magukat férfinak érezni, ha ők az okosoabbak. Könnyebben érzik úgy, hogy szükség van rájuk, hogy ők az erősebbek. Ez nem feltétlenül irányítás, lehet gondoskodás is.


Egy cimborám házassága szakasztott ilyen. A srác penge szoftverfejlesztő, mielőtt vállalkozó lett volna vezető pozíciót hagyott ott egy cégnél. A feleségének kb érettségi a max végzettsége, ő szeret sorozatokat nézni, cukiskodni, lakberendezni, ilyesmi. Bármi kérdése van, megkérdezi a férjét, aki ilyenkor amolyan türelmes apuka mintájára viselkedik, a csaj meg élvezi, hogy neki milyen okos férje van. Ettől egyébként egyáltalán nem igaz, hogy a srác irányítana, sőt! Más kéré


Nekem ez nem pálya, sokáig nem tudtam ezzel azonosulni, de aztán leesett egy dolog. Az én feleségem valahogy pont azzal akar bizonyítani magának, hogy mindenben önálló akar lenni. A kocsi szerelésének is előbb áll neki, mint én. Én ezért nagyon büszke vagyok rá, de rohadt feleslegesnek érzem magam időnként. Fura egy érzés, amikor tréner és coach vagy, a munkahelyeden mindenki jön hozzád tanácsért, de a saját feleséged köszöni, nem kér a tudásodból. Nagyon szeretem benne, hogy ilyen rátermett, de vannak pillanatok, amikor azon kapom magam, hogy jól esne, ha egy picit töketlenebb lenne és rám szorulna, és lehetnék mellette erős gondoskodó férfi.

2019. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
58%
,, orrúkat'' túl okos te sem lehetsz
2019. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!