Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek bejön ha egy lány okos? 22L

Figyelt kérdés

Egy barátnőm azt mondta h szerinte a pasik jobban szeretik a butácska nőket, akikkel nem kell vitatkozni, ha nem értenek vmiben egyet stb.

De én nem értek vele egyet. Ha magamból indulok ki akkor én szeretem az olyan férfiakat akik okosak. Ez sztem tök szexi.

Persze nem azokra értem akik csak okoskodnak, és mindenbe beleütik az orrúkat.

Ti szexinek vagy ezt inkább hátránynak tartjátok ha egy lány okos, és több témáról is lehet vele beszélni, nem csak a szexről?


2019. dec. 17. 22:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%
nem, ugyanis az nem okos, hanem okoskodó. attól pedig mentsen meg az ég!
2019. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#11

Az előbb írtam, h nem az okoskodókról beszélek, hanem azokról akik inteligensek. Szövegértés látom nem megy,..

A többieknek köszönöm a normális válaszokat.

2019. dec. 17. 22:58
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Sacc minden ember azt gondolja magáról, hogy okos.

De aki t3nyleg az azt ritkán látom arról irogatni, hogy okos vagyok.

2019. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig aki annak érezte magát és beszéltem vele... egyik se volt az. Nagy eséllyel nincs olyan sok belőlük.
2019. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Sertés ***** válasza:

Sajnos, az "okos" lányok jelentős hányada is csak az okoskodó kategóriába tartozik, akik annyira nyomasztó jelenségek (mindig övék az utolsó szó, állandóan ellentmondanak, mindenről nagyon megvan a véleményük, stb.), hogy azoknál már egy butuska, de szerethető lány is sokkal jobb választás! Persze azért nem gyermekeim anyjának, hanem egy szokványos "együtt járásra"...


Ami a tényleg okosak és még vállalható megjelenésűek előfordulását illeti, én kb. 1%-körülire teszem az arányukat. Ezeknek lányoknak gyakran "fiús" agya van: gyakorlatiasak, kreatívak, bármire képesek, sziporkázó a humoruk. Se fél kiló alapozó, se műköröm, se tetkó, se facebookos vergődés... Számomra ez az álomnő, az ABSZOLÚT PRÉMIUM KATEGÓRIA!!!

2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogalmaznék inkább, hogy nem csak bejön ha 1 csaj okos, hanem rosszul vagyok a hülye, buta emberektől!

33/F

2019. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne egy okos barátnő. Lenne kivel honfoglalózni és a vesztes mosogat :D
2019. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Félre ne értsetek én nem mondom magamról h okos vagyok :)

Csak kicsit bántott a barátnőm elmélete.

2019. dec. 17. 23:47
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

“ Ezeknek lányoknak gyakran "fiús" agya van: gyakorlatiasak, kreatívak, bármire képesek, sziporkázó a humoruk. Se fél kiló alapozó, se műköröm, se tetkó, se facebookos vergődés... ”

Keress infószakos lányokat. Tapasztalatból mondom, hogy a szakomon rajtam kívül is több ilyen lány van:)

2019. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon - pláne társként - nem túl szórakoztató társaság (már bocsánat) egy buta tyúk. Ettől az okos még nem azt jelenti, hogy okoskodó, kioktató, magát mindenkinél okosabbnak tartó (=igazából buta, beképzelt).
2019. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!