Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek bejön ha egy lány okos? 22L

Figyelt kérdés

Egy barátnőm azt mondta h szerinte a pasik jobban szeretik a butácska nőket, akikkel nem kell vitatkozni, ha nem értenek vmiben egyet stb.

De én nem értek vele egyet. Ha magamból indulok ki akkor én szeretem az olyan férfiakat akik okosak. Ez sztem tök szexi.

Persze nem azokra értem akik csak okoskodnak, és mindenbe beleütik az orrúkat.

Ti szexinek vagy ezt inkább hátránynak tartjátok ha egy lány okos, és több témáról is lehet vele beszélni, nem csak a szexről?


2019. dec. 17. 22:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Kifejezetten szexi, es előnyös :D
2019. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Elonyos bar ismernek is egy okos ertelmes not :/
2019. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőd nyilván butácska kategória vagy csak elég fura ízlése van pasik terén, hogyha ezt tapasztalja. Nagyon szexi és hatalmas pozitívum, ha egy lány okos és intelligens.
2019. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem az okos lányokat. Annyira, hogy ha egy lány okos, az sem baj ha nem túl szép vagy picit telt, stb, akkor is tetszik.
2019. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

A buta csajokat azért szeretik a pasik, mert nem agyalnak annyit, és nem kell őket hetekig fűzni, ez előnyös ha a férfinek teli van a töke. Akkor nem beszélgetni akar... :-)


A nők is jobban szeretik a rossz-fiúkat, mert azok jobbak az ágyban, de férjnek jófiút választanak, talán azért, mert az nem csalja meg őket... :-)


De persze ezt is embere válogatja.

2019. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#5

És ez hogy függ össze? egy rosszfiú nem lehet okos? :)

2019. dec. 17. 22:11
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Okos az új szexy :)


27F, BP

2019. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen be jön, de legyen azért közös az érdeklődés, illetve ne legyen kioktató. Ezen túl fontos az érzelmi intelligencia is. Nem attól lesz okos hogy mondjuk én diplomás vagyok és ő is, hanem ha kreatív, vannak ötletei. 40 f
2019. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Sztem van egy réteg, aki szereti a butább lányokat. Általában ezeknek az embereknek inkább a külsőségek a fontosak.

Másrészt kb mindenki az azonos intelligenciával rendelkező partnert keresi (és a legtöbb ember meg van győződve, hogy amikor az észt osztották, ő a sor elején álldogált).

Én inkább úgy fogalmaznám át, hogy a buta nő nagyon taszító számomra.

2019. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem szeretem a buta nőket!

Viszont akinem van egy csöpp esze, az nem egy olyan pasit választ mint amilyen én vagyok! Na ezért vagyok még mindig agglegény!

2019. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!