Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így lehetek hiv fertőzött?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek hiv fertőzött?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban volt egy rövid kapcsolatom, sajnos nem alakult jól, így egy hónap után vége lett. Három alkalommal volt oral szex közöttünk (én neki és a számba élvezett, de kikoptem és egyből meg is mostam a számat). Nem emlékszem, hogy lett volna bármi sérülés a nemiszerven, vagy a számban (előtte nem sokkal mostam mindig fogat, így mikorserules elofordulhatott).

A augusztus végén - szeptember elején csinaltattam az első hiv tesztet a helyi ÁNTSZnél. Majd olyan október környékén még egyet. Mind a kettő ELISA teszttel készült és negatív eredménye lett. Február környékén voltam vért adni, ahonnan kaptam smst, hogy az adott vért felhasználták.


Most, az eset után kb másfél évvel furcsán érzem magam. Nem túl jó az enesztesem, gyakran van hányingerem. Faradekony vagyok. Elkezdtem fogyni. És a fülem környékén pattanásaim vannak. Nemrég voltam vérvételen, mindent rendben találtak. Semmi komoly eltérés nem tapasztalható. Napközben alig eszem, a reggelt két kávéval indítom, mivel alig alszom éjjelente, folyamatosan jár az agyam.

Januárban allamvizsgazom, a munkahelyem is megszűnt mostanában (lehet emiatt van a fogyás és a hányinger, emésztési probléma).


Szerintetek ezek a tünetek a hív fertőzés miatt vannak? Vagyis tévedtek a tesztek, esetleg nem mutattak ki esetleges fertőzést? Mit csinálnátok a helyemben?


2019. nov. 28. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta nem voltál szexuálisan senkivel, akkor 100%, hogy nem vagy fertőzött a leírásod alapján.
2019. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, kizárt, hogy HIV feltőzött lennél! Nem is értem, ha tényleg voltál teszten, ott nem nyugtattak meg?


Miből gondolod, hogy HIV fertőzött lennél? Ha valaki elkapja a fertőzést, utána pár héttel szokott jelentkezni, nem másfél évvel utána. Hol történt az eset? Mert mondjuk teszem azt Harkányban szinte nulla az esélye, hogy fertöző személybe botlasz, de ha a Szahara közepént szoptál le valaki persze kicsit parásabb, de ha leszopsz egy HIV fertőzöttet sem leszel biztosan fertőzött... sőt! Ha lefekszel vele gumi nélkül sem garancia, hogy átmegy rád.


A tesztekről én úgy tudom 100%-osak.


Nyugodj meg, az AIDS-nél sokkal nagyobb veszélyek is leselkednek rád, pl közlekedés :) vagy a rák, vagy a globális felmelegedés... tudod az AIDS csak ott probléma ma már, ahol nincs semmi pénz. Szóval, ha HIV fertőzést kaptál volna se lenne akkora gáz, de kizárt, hogy fertőzött vagy.

2019. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, azóta nem volt senki.


Elég idő telt el az eset és a tesztek között? Annyi idő után kimutattak volna? Kb 10 és 16 hét volt a két teszt, a véradás pedig olyan 5 vagy 6 hónap.

2019. nov. 28. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Én két hónapra emlékszem... de biztos nem több háromnál. Nálam ugyanez volt. Az első tesztnél bizonytalan volt az idő, mert két hónap körül állt, de akkor is azt mondták, hogy azért ez már elég megnyugtató, viszont újra elmentem és mondták, hogy így már tényleg 100%.


AZ ANTSZnél nem beszéltek veled? Érdekes saját nyelvünkön nem értünk? Engem Londonban megnyugtattak...

2019. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Természetesen itt Magyarországon történt a dolog. Magyar férfival. Őt is többször megkérdeztem, azt mondta semmi okom a parara.


Valahogy most rám tört a pánik.


Kellene valamit tennem, vagy csak ez egy para? Ezek a tesztek kimutattak volna, igaz?

2019. nov. 28. 08:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáld felül az AIDS-ről alkotott tudásodat, annyit tegyél :) esetleg derítsd ki, hogy miért vagy rosszul, de biztos nem vagy HIV fertőzött.
2019. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy, de ha az megnyugtat, inkább menj el egy újjabb tesztre.
2019. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te elmebeteg vagy már ne haragudj... Van okod aggódni de nem a HIV miatt
2019. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló


Igazad van, már en is kezdem úgy érezni, hogy elmebeteg vagyok. Elég rosszul alakulnak a dolgaim és lehet emiatt erősödött fel a parám? Akkor a leirtak alapján nincs okom emiatt félni? Két teszt és a véradás nem tévedhet, ugye?

2019. nov. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!