Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes előtte ki vernem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes előtte ki vernem?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom annak már lassan 2 éve de most lett egy új barátnőm de kb 1 éve nem szexeltem senkivel amikor volt barátnőm akkor nem volt gond mert úgy mond hozzá voltam szokva de most hogy sokáig nem csináltam félek hogy hamar el élvezek .
2019. nov. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a szex előtt kiverést sosem értettem.

Olyan mintha egy ünnepi vacsi előtt még gyorsan leugranál a mekibe betömni egy hambi menüt kólával, hogy ne legyél olyan éhes. Az önuralom és önkontroll lenne az igazi megoldás.

2019. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek... én sem értem ki terjeszti ezt a baromságot
2019. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

És mit ér az önkontrollal ha bedugja aztán néhány lökés után már le kell állnia mert el akar durranni? Még ha meg is bírja tartani, melyik nő fogja díjazni hogy fél perc szünetenként van 3-4 lökés? Ha olyan a csaj, persze felfogja, majd a második menet jobb lesz. De nem mind ilyen.

Csapd ki előtte nyugodtan, aztán legalább meg is nyugszol kicsit, jobban tudsz figyelni a csajra.

2019. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja... Követed, élesben meg nem áll fel rendesen, a nő meg impotensnek gondol
2019. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aznap már tuti nem verném ki! Mert ha meg nem áll fel, vagy nem tudsz elmenni, mert túlságosan hozzászoktál a kezedhez, akkor meg a nő magában fogja keresni a hibát. Az én taktikám az, hogy nem fogom vissza magam, hagyom had menjek el amikor rámjön. Volt, hogy a csajom már az elején direkt leszopott, de azért mert ismert, ugyanis szerencsére én kis szünet után tudom folytatni.
2019. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es ha mondjuk reggel csapod ki,este meg a nővel vagy?
2019. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakivel ennyire intim kapcsolatba lépsz akkor nem csak testileg de emberileg és lelkileg is lehet. Miért nem lehet előtte elmondani? "Figyelj, ez az első pár alkalommal nem fog sokáig tartani részemről, mert rég voltam nővel, ilyen széppel meg még soha" ezzel bókolsz is neki és meg is fogja érteni. Ez eddig mindig bevált.
2019. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!