Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő flegma, unott arcot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő flegma, unott arcot vág, érdemes folytatni a dugást?

Figyelt kérdés
Annyira finnyás és érzékeny vagyok férfiként, hogy ha észreveszem a nőn, hogy nem élvezi, akkor azonnal lelombozódok, persze fizikailag még tudnám csinálni. Kérdés: érdemes-e így?

2019. nov. 3. 11:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jobb hátulról, akkor nincs ilyen probléma. Hogy mit érdemes, és mit nem, azt neked kell eldönteni.
2019. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Én már hagytam ott e miatt csajt.

Szét rakta a lábát és azt mondta: Na gyere.

Sose találkoztam vele többé.

2019. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Érdemes. Kit érdekel hogy a nőnek jó-e.
2019. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 torkosborz ***** válasza:
100%

Már látom is a jövőt.

Mert ez is a ti hibátok, mert olyan szarok vagytok.-FÉRFIAK!?

2019. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Az en kedvem is elmenne tole.
2019. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Az a lényeg, hogy én kielégüljek. Ha flegma, hát flegma... Az a lényeg, hogy széttegye a lábát.
2019. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Talán intézkedj hogy jó legyen neki és izgalmas?Ne légy töketlen, engem is égetsz, mint férfit ezzel a viselkedéseddel.
2019. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Nos, mondok neked valamit nőként. Hiába akar egy nő unott, flegma arcot vágni szex közben, ha élvezi a szexet, akkor nem tud. Ha meg nem élvezi, akkor valamit nem csinálsz jól. Nekem volt olyan pasi akinek iszonyat szar volt a mozgása az ágyban, kb mintha egy fadarabot dugdosnának belém+csak a saját élvezetét hajszolta. Egy ideig unott arcot vágtam, utána meg felálltam,annyit mondtam neki hogy na hello, és elmentem.
2019. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 orton ***** válasza:
61%
Akkor érdemes ha ez egy kapcsolat. Bár ki az a barom aki belemegy egy kapcsolatba, ahol a szex rossz.
2019. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 orton ***** válasza:
36%

"Nos, mondok neked valamit nőként. Hiába akar egy nő unott, flegma arcot vágni szex közben, ha élvezi a szexet, akkor nem tud. Ha meg nem élvezi, akkor valamit nem csinálsz jól. Nekem volt olyan pasi akinek iszonyat szar volt a mozgása az ágyban, kb mintha egy fadarabot dugdosnának belém+csak a saját élvezetét hajszolta. Egy ideig unott arcot vágtam, utána meg felálltam,annyit mondtam neki hogy na hello, és elmentem."


Mert a nőnek csak szépen sminkelve kell lennie, legmenőbb Yves Rochel ruhákban és jól kell feküdnie szex közben? Minek ez a férfi vs nő maszlag ide? Nem lehet hogy vannak tapasztalatlanabb emberek a szexben csupán?

2019. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!