Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyi idő után érdemes lefeküdni a barátoddal?

Figyelt kérdés
Ti nektek mennyi idő kell /kellett, hogy megtegyétek? (nem tanácsot akarok kérni, hogy mikor, csak érdekel mások mennyi idő alatt oldódtak fel.)

2019. okt. 30. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Egy kapcsolatban nem a szex a lényeg.

A szex a szerelem beteljesülése...

2019. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
2 honap utan veszitettem el vele a szuzessegem. De azt hozzatennem,hogy mar kozel egy eve ismertem mielott kapcsolatba masztunk volna!
2019. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Az elsővel elég sokat vártunk, kB egy év után feküdtünk le először. De egyrészt nagyon fiatal voltam (14, mikor osszejöttünk, 15 az első szexnél), másrészt azért előtte volt elég sokáig petting, harmadrészt meg csak második próbálkozásra jött össze. Második barátommal kB. 1 hónap után, a harmadikkal 2 hónap után, de eü ok miatt, amúgy megtörtént volna hamarabb is. Mostanival meg a 2. randin.
2019. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
A szüzességemet 2 hónap együtt járás után veszítettem el az első párommal. A másodikkal kb. 1 hónap után feküdtem le.
2019. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem alkalmiban volt az első.. én azonnal. Addig nekem csak barátság, amíg nincs szex.
2019. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az rlsonrl 15 voltam, ott azt hiszem kb fel rvet vartunk vele. Aztan a masodik kapcsolatomnal kb 2. talalkozon:D de azt a pasit inkabb letagadnam igy utolag, nem is volt normalis es a kapcsolat is szornyu volt. Azota nrm volt komoly kapcsolatom mert nem erem be olyannal aki nem felel meg az elkepzelesemnek. De most felnottebb fejjel mar ha megismernek valakit kb egy honapot varnek. Nekem ehhez kell h jobban megismerjem a masikat, lassam h milyen is, kialakuljon valamifele bizalom. Addig nem szexelnek vele amig nem latom h olyan e akivel osszepasszolunk. Par talalkozoig konnyen tudod megjatszani magad, de tobb het alatt azert altalaban kijonnek a defektek
2019. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!