Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne ezzel orvoshoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

A páromnak fáj a vaginája a tegnap együttlét óta. Először voltunk úgy együtt és én úgy tudtam, hogy már nem szűz, de aztán kiderült, hogy az volt. Meg volt minden aztán mikor bedöftem neki a karót felkiáltott, amire először azt hittem, hogy élvezetből aztán rántottam még párat mire észrevettem, hogy fájdalomtól kiabál. Nem volt hosszú az aktus, maximum 20 másodper. Aztán befejeztük, de azóta fáj neki. Ez kb. tegnap este 21:00 körül volt.

A másik ami aggaszt, hogy eléggé megromlott a kapcsolatunk azóta. Remélem ez csak átmeneti.


Szerintetek mit kéne csinálnom/csinálnunk?


2019. nov. 14. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát gratulálok a barátnődnek hogy ezt nem közölte veled!

Szerintem menjen el orvoshoz mert könnyen lehet hogy felsertettel valamit.

2019. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szűz sem szabad rögtön "bedöfni a karót". Marha jó lehet veled szexelni....ne csodálkozz, hogy nem repes a barátnőd.

Igen, érdemes lenne orvoshoz menni. Ha felsértetted még el is fertőződhet.

2019. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fajta töcskölést az interneten láttad a big blekk kákk részegen?
2019. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért kell őszintének lenni És nem el titkolni egy pasi elől,hogy szűz vagy.


De a leírás alapján ez még nekem is fájna.. valószínűleg olyan durva voltál és olyan hámserules okoztál mintha megerőszakoltad volna a lányt ..


Jah és attól h valaki nem szűz azzal se igy kell a behatolást..

N

2019. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem voltam túl durva. Remélem semmi komoly nincs vele, de meglátogatunk majd egy orvost. Az ottani magyarázat viszont kínos lesz.
2019. nov. 14. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem.. áh. Azt tudod, hogy a szűzhártyának semmi köze a szüzességhez? 20másodperc??? Hát grat. Az nem aktus. remélem kamu.


N.

2019. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Majd elmúlik, nem kell mindennel orvoshoz szaladni.
2019. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vérzik, akkor túl nagy baj nem történhetett. Majd elmúlik.

De nem értem hogy lehet valaki akkora idióta, hogy nem mondja el, hogy szűz. Aztán még te vagy a szemét...

Hát bakker, ha elmondja, hogy szűz, akkor nyilván kicsit más a felvezetés és óvatosabb vagy, nem?

Próbáld meg vele megbeszélni, hogy sajnálod, nem akartál fájdalmat okozni, és több időt fordítottál volna a dologra, ha nem titkolja el...

2019. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 meg6 válasza:

Azt hitted az élvezettől kiabál?!! Ez hihetetlen! Hogy lehet összetéveszteni azt hogy fájdalmat vagy örömet okozol?! Az hogy szűz e vagy sem a hölgy, nem számít! Ha kellően kényezreted mielőtt behatolsz, és figyelsz minden apró rezdülésére akkor nem kellemetlen, vagy fájdalmas az első alkalom sem!

Mi az hogy bevertem a karót?!

Te egy állat vagy! Nem akrót kell verni, hanem szeretkezni!

2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!