Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes orvoshoz menni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes orvoshoz menni vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Multhet csutortokon hagytam abba a fog.gatlo szedeset amint kb 2,5 evig szedtem.. mostanra volt par erőteljes görcsöm is es a mellem viszont nagyobbnak tunik... pici kivan zarva az biztos. Csak hogy ez normalis.. no persze nem jol eszek vitamin hianyom is most akad kissé depressziós lettem.. lassan rákszűrés ideje gondolom celszerű szolnom hogy mi a helyzet most...??

2017. aug. 20. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hónapokig szinte bármi történhet! Sajnos normális. Szedj vitamint, májtisztító tea is javasolt!
2017. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már alig eszek és iszok összvitaminom can hatásos de nincs jo íze párnaponta be veszek majd egyet. Azért köszönöm
2017. aug. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!