Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy törődjek bele soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek bele soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Kigyúrtam magam, arcra is átlag feletti vagyok, és hiába kezdeményez nálam jópár lány, vagy egyértelműen ad jelet, én félek közeledni, cselekedni, és féltem magam a nőktől mert tudom beszélgetéseim alapján milyen ribncok tudnak lenni. Valoszinuleg így jópár évig szűz leszek még, de zavar. 18f
2019. nov. 12. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

18F, aki épp készül beletörődni, hogy soha nem lesz senkije? Na ne vicceljünk már! Ha olyan későn érő vagy (fejben), mint én, akkor majd valamikor a húszas éveid eleje-közepe felé fognak jönni a dolgok.

29F

2019. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ohh. Troll hülyegyerek... Se kigyúrt, se jó külsejű nem vagy, megint egy nőgyűlölő gyökér. Tényleg azt hiszed, hogy miattunk vagy te ilyen lúzer? Szánalom...
2019. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, kérdező, hogy te birtokolni akarod a nőt, hogy az csak a tiéd legyen és veled dugjon. Ilyen nincs. Ember nem birtokolhat egy másik embert. Ha ezt megérted és belátod, egy fokkal érettebb leszel.
2019. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18 évesen zavar, 19 évesen már mesternek fogod hinni magad. Csak az első lépés a félelmetes
2019. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, ha nem érdekelnek a bulizós lányok, akkor miért olyan helyen ismerkedsz?


N.

2019. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jó tanuló vagy, mehetsz nyugodtan teológiára.

Cölibátust fogadsz, a problémád megoldva.


Vegyünk egy fát.

Egyik oldalán gyérebben éri napfény, ezért ott félérettek a gyümölcsök.

A másik oldalát rengeteg napfény éri, ezért ott már majdnem túlérett gyümölcsök vannak.


Az élet fáján is rengeteg gyümölcs van. Találd meg azt a gyümölcsöt, ami neked megfelel. De ne szidd a többi gyümölcsöt. Ugyanarról a fárol származnak.

2019. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"milyen ribncok tudnak lenni"


Ezt a nőgyűlölő dumát!.... Neked tényleg nem való nő! Helyesbítek: Nem érdemled meg őket!

35F

2019. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak irigy szerintem mert meg a r..bancot sem tudja felszedni a balf..z, aki konnyu preda lenne. 😂😂
2019. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!