Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy törődjek bele soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek bele soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Kigyúrtam magam, arcra is átlag feletti vagyok, és hiába kezdeményez nálam jópár lány, vagy egyértelműen ad jelet, én félek közeledni, cselekedni, és féltem magam a nőktől mert tudom beszélgetéseim alapján milyen ribncok tudnak lenni. Valoszinuleg így jópár évig szűz leszek még, de zavar. 18f
2019. nov. 12. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha a nökben mindig a ribot keresed és látod akkor neked jobb ha nem lesz senkid.
2019. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a külsőddel foglalkozol de a belsőddel nem. Szociális és érzelmi intelligencia, valamibt önismeret kell ahhoz hogy tényleg "jó pasi" legyél, azaz megfelelő kapcsolat alany.
2019. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Majd hogyha megváltozik a nőkhöz valo hozzáállasod akkor talán lesz valakid.

Nem minden nő r***banc, viszont ha te mindig ezeket fogod ki akkor elkéne gondolkodni hogy valamit rosszul csinálsz.

2019. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja igen nem minde no, mégis a baráti köröm fele nőjét más dugja, vagy félreléptek. A többi barátom meg más pasik nőjét dugja, áhh egyaltalan nem azok igen. Plusz akárhányszor beszéltem lányokkal 18+cmtol volt nekik izgi aztmondtak meg ilyenek. Most ezert keruljek barmilyen elo kapcsolatba egy novel?
2019. nov. 12. 12:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny fejed mekkora vicc vagy jezusom.

Felejsd el,hogy valaha is egy ertelmes lany szoba allna veled. :'))


22L

2019. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van. Mindenkinek jobb lesz ha nem foglalkozol nőkkel. De főleg a nőknek...
2019. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mert szerinted férfiból nincs ilyen típus?

Attol mert te ezt látod nem kell általánosítani, mivel közöd nincsen egy nőhöz se, semmi tapasztalatod nincs.

2019. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit ellentmondásos vagy... egyszer arról panaszkodsz, hogy szerinted egyes nők könnyen kaphatóak, máskor meg arról hogy szűz vagy.

A megcsaláshoz két dolog kell: szándék és lehetőség. Ergo érd el egy nőnél, hogy ne legyen szándéka félrelépni, akkor nem fogja megtenni bármennyi lehetősége lenne rá. Ezt viszont nem a bicepszeddel, meg a helyes pofiddal érheted el, hanem azzal amilyen ember vagy! Ebben meg már megbocsáss még akad némi fejleszteni való...

2019. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? Egyik exem 13 évesen már dugott. Gyerekes vagy. Menj el szórakozóhelyre. a jó külső fontosabb a belsőnél.


N

2019. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jarok szorakoohelyekre, ott kapom a legtobb visszajelzest, viszont én emiatt nem akarok semmit kezdeni nokkel, mert undoritonak tartom a bulizosakat, foleg hogy mindenkivel megdugatjak magukat. Es de, az osszes korombeli lany ilyen aki kinez valahogy, ennyi egyik sem kulonb, sokkal beszeltem mar
2019. nov. 12. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!