Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye, hogy mennyivel szebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy mennyivel szebb a babapunci?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 21:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
25%
Akinek nem tetszik a salis az nem férfi max kisfiú ... A gazdája a lényeg amúgy is ..ha ilyen hülyeség miatt nem kellesz neki akkor jobban is jártál . Fogadd el magad ,nem éri meg műtétre pénzt pazarolni .mi van ha a nagy ő-nek majd a salis tetszene inkább és már késő lesz ?
2019. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindegy, hogy baba vagy saláta, ápolt legyen, az a lényeg, olyan illata legyen, amitől annyira kemény lesz a farkam, hogy betont tudjak vele törni.
2019. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
nekem meg undorító a farkam, és szerintem farok nagyobb faktor egy férfin mint a pina egy nőn de ne legyen igazam :D
2019. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Utolsó ,miért undorító ?
2019. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Én nagyon örülök hogy az enyém nem baba, mert nekem az nem tetszik. És fogalmam sincs hogy miért gondolja úgy a legtöbb nő hogy a saláta punci csúnya.. én szeretem hogy ilyen.
2019. nov. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Adottság ez is, az is, mint a göndör haj pl. Senki nem tehet róla, akár ilyen, akár olyan. Egyébként pedig szerintem nem a puncit nézi aki normálisan gondolkodik. Ha a tulajdonosa, egy kedves, szerethető, igényes, normális lány, lehet a bugyijában bármilyen formájú punci a párja azt fogadja el.
2019. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 K.L.Kiss ***** válasza:
14%
Szerintem az a kérdés, hogy a punci saláta-e vagy baba nagyon sokadik kérdés a jó szexben. Sokkal fontosabb pl. (amiről magatok is tehettek!)hogy izmos legyen és tudjon szorítani. Amikor mozdulatlanul benn van tövig és jól érezhetően rá tudsz szorítani, az igen izgalmas és élvezetes.Ezt volna érdemes rendszeres edzéssel, intimtornával erősíteni a kés alá fekvés helyett!
2019. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
78%

A saláta punci ugyan olyan sexi mint a babapunci. Azért amikor lenézel, és azt látod, ahogy a kilógó ajkak szépen korbevonják a farkad és ott fekszik rajta, az nagyon sexi látvány és érzet is :)

29F

2019. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
15%

Egyetértek veled kérdező!


Valóban a babanuni a gyönyörű, az ember szájába összefut a nyál ha meglátja két szép formás comb között azt a kis csíkot.


Nem úgy néz ki mint egy csonkolt végtag amit egy esztergapad szakított ke azokkal frinc-franc lógó húscafatokkal.

Csak támogatni tudlak a döntésedben illetve a véleményedben.


F/43

2019. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
76%

Az én véleményem pedig hogy igenis szép és kívánatos a saláta punci még nem volt szerencsém hozzá soha vagyis volt egy barátnőm akinek mikor nyaltam szépen lelógott és imádtam amikor felém térdelt és nyalhattam szopogattam Eltudtam vele játszani 30 percig is de nem volt az igazi nagyon saláta puncija és csak akkor volt ilyen lelógó amikor beindult alapból visszahúzódott neki

Én nagyon szeretnék egy ilyen barátnőt biztos szép látvány lehet amikor lovaglás közben látod hogy a fark..dat körbe öleli a szép puncija

Nehogy ezért kés alá feküdj sok férfi álma egy ilyen nő sokunkat beindít egy ilyen punci

35 F

2019. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!