Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye, hogy mennyivel szebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy mennyivel szebb a babapunci?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 21:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne feküdj kés alá, mert lehet találsz egy srácot-férfit, akinek úgy ahogy vagy tetszeni fogsz és még a puncid is. Elmondanád neki hogy meg akartad műteni és 95%-ban azt fogja mondani, de jó hogy nem tetted. Plusz ezáltal tuti te is elfogadóbb leszel magaddal, és még meg is “szeretheted”. 😃

F

2019. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy szebb de hidd el, hogy a pasit nem fogja érdekelni. Ez nem olyan mint egy kicsi pöch ami érinti a funkciót is, ez csak egy esztétikai dolog. Nekem is salis van pl és eddig kivétel nélkül szinte minden pasi megjegyezte, hogy milyen különleges és milyen jó nyalni. Egy ápolt, nedves puncit senki nem fog elutasítani csak azért mert salátás sőt, van akinek kifejezetten ez tetszik. :)
2019. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
97%

Szebb, mert nincs ott semmi.

Aki a semmire gerjed, annak biztos izgató látvány.

2019. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Képet nem mutatok.
2019. nov. 11. 22:14
 15/43 anonim ***** válasza:
77%

Minél nagyobb, látványosabb, különlegesebb, minél inkább van ott valami, annál izgatóbb.

Akinek a babapunci a legvonzóbb, annak egy próbababa is az? Annak sincs nemi szerve.

2019. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
98%

Hidd el, hogy a legtöbb férfit egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy milyen a puncid formája, kinézete vagy akár a színe. Sokaknak az általad birtokolt típusú punciforma tetszik, sokaknak a kérdésben említett babapunci forma, de abban biztos vagyok, hogy egy normális férfi sem fog elutasítani vagy kevésbé szeretni és kívánni emiatt. Szerintem nagy hülyeség lenne megműteni csak azért, mert fejedbe vetted azt a butaságot, hogy mások szerint ez biztos ronda. Egyedül akkor lenne értelme, ha súlyos önértékelési zavarokat okozna nálad, bár akkor is inkább pszichológust javasolnék, mintsem a műtétet.


Három dolgok tanácsolnék neked:

1. Fogadd el olyannak amilyen és ne legyenek emiatt álmatlan éjszakáid.

2. Képet pedig inkább ne küldj senkinek, a legtöbben egyáltalán nem segítő szándékkal szeretnének képet.

3. Aki azzal a dumával jön, hogy azért salátás mert "használt" azon csak mosolyogj egy jót és örülj, hogy már a legeslegelején kiderült, hogy az illető mennyire végtelenül ostoba.

2019. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a saláta is tetszik:P

22f

2019. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%
Engem a saláta jobban felizgat.
2019. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is salátás, semmi problémám nincs vele, régebben nem tetszett de mostmár teljesen megvagyok vele elégedve. Eddig mind a két párom imádta.
2019. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a saláta punci is szép de szivesen meg nézném a puncitokat hogy választ adjak
2019. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!