Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hiszitek azt, hogy a szebb nővel a szex is jobb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép, de jó hírem van a fiúk közt...visszajárnak hozzám....😊😊😊... szép barátnő mellől is...😊😊😊

2019. okt. 25. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jobb a szemnek
2019. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Gratuláluk az elért sikereidhez.

További szép napot!

2019. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem "szebb" (ez relatív).

Kisugárzás.

2019. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Ezt csak a tapasztalatlan kisfiúk hiszik. Az igazán jó nők szinte kivétel nélkül bénák és passzívak a szexben. Abban a tévhitben élnek, hogy pusztán a szépségük miatt már jó lesz velük a szex. Ezzel szemben egy átlagos szépségű, esetleg még önbizalomhiányos lány úgy facsar ki mint egy citromot, mivel ő MINDENT bedob, hogy megtartson egy jó pasit. Persze ez csak az én tapasztalatom.
2019. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Mert csak a szépre tudok fel állni, minél szebb annál jobban áll. Ami nem nagyon szép az nem is érdekel.

2019. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nagyon buta vagy, ötöske 🤭
2019. okt. 25. 14:08
 7/26 anonim ***** válasza:
Én is járhatok? 26f
2019. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, szóval ürítésre használnak szép barátnő mellett,ki is a buta kettönk közül.

És igen mivel nem vagy szép, ezért nem is vagy barátnője egyiknek sem, másrészről sok férfi igénytelen és mindenbe beledugja de nője egyiknek sem leszel

2019. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha már valaki hajlandó időt pazarolni a drága életéből, hogy az idióta kérdésedre válaszoljon, legalább nem butázd le, csak mert nem vagytok egy véleményen. Ráadásul az, hogy mosolygós fejekkel osztod meg a világgal, hogy egy **** ember vagy, akit nem érdekel, hogy mások vele csalják a párjukat...No komment.
2019. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az egyik azt mondta, engem a legjobb dugni, még sohasem volt ilyen nője 😊😊😊
2019. okt. 25. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!