Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hiszitek azt, hogy a szebb nővel a szex is jobb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép, de jó hírem van a fiúk közt...visszajárnak hozzám....😊😊😊... szép barátnő mellől is...😊😊😊

2019. okt. 25. 13:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#15

Nem tudom mi az igazság, nyilván ahány kapcsolat és a benne résztvevő emberek annyiféle igazság létezik.

Annyit tudok csak biztosan, hogy nem számít se a kor, se a külső, se a módosság, semmi sem számít, ha valaki menni akar az megy, más meg megül szépen a fészkében akár évtizedekig, de hogy ez mitől függ...

2019. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kamu
2019. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak egy idea, egy elképzelés. Hasonló, mint amikor a másikról azt gondoljuk, hogy S Mercije van, akkor ő boldog ember is egyben, holott nem is biztos, hogy így van.
2019. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Először is, mivel te kérdezed te gondolod azt hogy mi ezt hisszük :) és azt is hogy a másik nő szebb. És hasonlóan az, hogy egy akárhol látott nőre beindulok vagy nem, az attól függ hogy mit gondolok én egy nőről, beindul e tőle a fantáziám. A szebb az mindenkinek más. Sőt, még egyik napról a másikra is változhat hogy én kit látok szebbnek. A jó nő az több, mint egy szép nő, az olyan aki külsőre, belsőre olyan kerek egész és általában annak is érzi magát. És ha egy jó nő szerelmes, vele olyan hogy eszedbe nem jut máson hegedülni.
2019. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Fake
2019. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb kapcsolatom a gimi örökös sépségkirálynőjével szövődött. Mellette egy életre megtanultam, hogy nem a legszebb nőt kell választani, hanem aki legszebbé teszi az életemet.
2019. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!