Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom meg diszkréten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg diszkréten hogy tetszem-e egy férfinak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Manapság mind a férfiak mind a nők többségben képtelenek a flörtre. Legyen az egyszerű szemezés, mosoly, somfordálás a célszemély körül. Ez mind valahogy úgy látom kiveszett. Muszáj rögtön arra gondolni hogy mit gondol a másik és felruházni mindenféle kánaánnal a személyiségét.

Próbálj vele erőn felül barátságosabb empatikusabb lenni. Ha morcos akkor nem kell elhajtani a búsba hanem megkérdezni hogy tudsz-e neki segíteni. Küldj neki jókívánságot, vagy egy klassz dalt is ajánlhatsz neki. Egyébként lehet hogy időbe telik majd a manőver. Éppen csak hogy barátnak higgyen. Ha viszonozza idővel akkor lehet tovább menni.

2019. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsó: a dolog attól változott nagyott, hogy az ellenkező neműek barátkoznak, meg jófejkednek is egymással. szóval szerintem ilyen vegyes férfi nő környezetekben csak akkor tudható, ha valaki ténylegesen kezdeményez valamit. ez a barátnak higyjen nem. fog menni mert lehet van még tíz nő aki sacc barátságos vele.


mondjuk egy kis faluban lehet más. de budapesten többszázfős cégekben, egyetemeken szerintem egyértelműbb dolgok kellenek.

2019. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl abból, hogy nagyon sokszor megnéz. Vagy próbál szemezni. Én nem szoktam mosolyogni csak úgy egy lányra, inkább ilyen jeleket küldök, hátha viszonozza. Nekem eddig egyszer volt bátorságom leszólítani egy lányt és össze is jött. Mondjuk tökre örülnék annak is ha egyszer én hozzám jönne oda egy lány. Úristen milyen jó érzéssel töltene el.. Többször volt már olyan velem, hogy 3-4 lány integetett, mosolygott rám egy ilyen kirándulós buszról miközben én álltam a megállóban. Vissza integettem, mosolyogtam ők pedig szintén örültek :D Ez is egy tök jó egó növelő.
2019. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!