Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adatik meg kevés férfina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adatik meg kevés férfinak az hogy két nővel legyen egyszerre? Tényleg olyan ritka dolog ez?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha figyelembe vesszük hogy az ittenieknek még az 1 is alig jön össze akkor igen, ritka.

És amúgy is ritka.

2019. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a nehéz oldala az hogy 2 olyan nőt kell talalni hogy ők ebbe belemenjenek. Külön külön még csak csak de együtt... Ezért mondhatni hogy ritkább.
2019. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert kevés pasi olyan jó, hogy a bevállalósabb csajok akarják. A visszafogott lányok önbizalma meg általában nincs rendben ehhez.
2019. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

"Miért adatik meg kevés férfinak az hogy két nővel legyen egyszerre?"


hogy érted, hogy megadatik? Ez nem szerencse kérdése meg te nyerted meg a lottót. Én pl. ezért elég keményen megdolgoztam. Vagy az van, hogy szuper pasi vagy (amiért szintén meg kell dolgozni, mind fitneszteremben, mind tapasztalatszerzés az ágyban), vagy pedig meg kell teremteni egy szuper kapcsolatot, ahol belefér +1 ember. Nem úgy van az, hogy szerencséd van, hogy megfelelő csajt szereztél, hanem tényleg dolgozni kell azon, sok-sok-SOK órát, hogy összejöjjön a menet.

2019. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
#4-nek igaza van. Azt hiszed ez megadatás kérdése? Szerinted aki összehoz egy ilyen hármast az csak sétál gyanutlanul a körúton, miközben a Nök Nemzetközi Nagytanácsa megforgat egy szerencsekereket, hogy "és az idei szerencsés kinek megadatik a két nő egyszerre nem más... mint a random srác a körúton! Nagy tapsot neki!"
2019. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kevés férfi ért annyira a nőkhöz hogy ezt összehozza.

Bár azért ha nagyon akarja, egy átlagos faszinak is összejöhet 1-2x az életében.

2019. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, azért ezt a "megdolgozni" dolgot ne írjátok már akkora melónak. Az ismerősi körömben akik megdolgoztak érte, annyit tettek, hogy sokat buliztak... :D Páran jártak kondiba, de eleve jó alkatuk volt és egy könnyebb szálkás izmot pakoltak magukra.

Amúgy itt vagyok én. Kavarok egy lánnyal, aki szülinapomra lepne meg egy hármassal, ha találunk hozzá megfelelő lányt. Megdolgoztam érte? Maximum annyival, hogy bunkó voltam.

2019. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a megdolgozás érte egy baromság. :D

Én is ismertem olyan srácot, aki egy link semmi alkesz, egyszerű vékony magas gyerek, és valami lelátó vagy mi a tököm tetején kéjelgett két csajjal egyszerre.

Ami ehhez kell az baromi jó kommunikáció. Ha van sármosság a csávó mögött, simán megadatik, de szerencse kell hozzá, hogy találjon erre fogadó közönséget.

2019. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Volt 2 és 3 nőm is egyidőben. Nagyon fárasztó és kimerítő tud lenni. Állandó hazudozás, időpont egyeztetés, stessz. Izgalmas csak az elején volt, később már teher.

Most egy van aki tökéletesem kielégíti minden vágyam. Nem is vágyom többre, másra.

A kevesebb mindig több.

2019. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megadatni? Miért ez olyan dolog aminek járnia kellene és nem tenni érte? Inkább a jó szex adathasson meg, az fontosabb.

Amúgy ahogy fent is írják, a 3-ashoz nem elég hogy biszex partnert találj, még az is kell, hogy egymásnak is bejöjjenek.

2019. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!