Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csillan fel minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csillan fel minden férfinak a szeme amikor megtudják hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még nem volt szexuális kapcsolatom. Nagyon válogatós vagyok, bevallom, de csakis párkapcsolatban, őszinte szerelemben vagyok hajlandó szeretkezni bárkivel is. Eddig 3 fiú tudta meg rólam hogy még szűz vagyok és egyből teljesen máshogy álltak hozzám, nagyon szexközpontúak lettek. Azonnal le is tiltottam mindegyiket, talán nem volt jó ötlet ezt elmondani nekik.


Ennyire nagy érték lenne a szűzesség?


2019. nov. 5. 18:24
 1/9 anonim válasza:
100%
Kamu, incel privi vadász. :D
2019. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a pasikkal volt a gond, minek kell ezt mondogatni, ha még nem tart ott a kapcsolat?
2019. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erteknek nem mondanam, de izgato egy szuz lanyt beavatni.
2019. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb a szuk szuz puncitol necsodalkoz hogy orulnek neki
2019. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem értéknek mondanám, hanem kihívásnak egyes fiúk szemében. Amúgy szerintem szexuális élmény szempontjából inkább hátrány mint előny a szüzesség. Vagy legalábbis egy éjszaka alatt egy szűz lányból nem lesz jó szexpartner. De tapasztalt partnernek hosszabb távra tervezve izgalmas lehet, hiszen még senki "nem rontotta el", nincsenek még rossz beidegződések.(F)
2019. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha belegondolunk a legtöbb 20-e már régen túl van 2-3 pasin.

De ne érts félre , veled nincs semmi gond, sőt a gondolkodásod nagyon is jó.

Az igaz szerelemre vársz ez szép...

Sok lány mintha sietve szeretne elveszíteni az első alkalmat, peddig jobb ki érdemelni.

2019. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy jó zsidó módjára kérdéssel feleljek a kérdésre: miért csillant fel Amundsen szeme, amikor megbizonyosodott róla, hogy ő érte el elsőnek a Déli-sarkot?
2019. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
🤩
2019. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert örülnek hogy neked valószínűleg nincsen még nemibetegséged:)
2019. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!